Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Kunena 6 na Joomla 4

13. čvn 2022 21:53 #146529
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
No tak už to víte :)
Obrovské černé kříže je Načíst externí CDN Fontawesome == načíst fondyt awesome a plusko je jeden znak z fontu Awesome.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

23. čvn 2022 09:40 - 23. čvn 2022 09:43 #146559
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Já bych měl návrh na vylepšení či spíše doplnění funkce do Kunena, pokud někdo umíte anglicky a chce se vám to tam na to jejich fórum podat jako návrh. Za prvé mi dost chybí možnost u nastavení kategorií, když tam nastavím, že se musí příspěvky prvně kontrolovat adminem, než budou schválené a zveřejněné, tak bych tam uvítal nastavení, že pro některé skupiny to neplatí. Jakože třeba všem registrovaným uživatelům by musel být příspěvek zkontrolován v dané kategorii, ale členům vnitřního kruhu nikoli, těm by se příspěvky hned zveřejnily v té stejné kategorii. Momentálně to lze řešit jen tak, že se jednotlivcům přidělí moderátorská funkce. Já bych uvítal, kdyby šlo takto zahrnout celou nějakou skupinu. 

A k tomu by mohla přibýt i další možnost v nastavení uživatele Kunena by toto mohlo být i pro jednotlivce. Jak tam je nastavení fóra pro jednotlivce, tak by tam mohla být položka: schvalovat příspěvky: ano - ne. Byl by to vlastně takový ban-neban, nějaký zlobivý uživatel, kterého ale nechcete přímo banovat, tak by mu šlo nastavit jako jednotlivci povinnost schvalovat moderátorem jeho příspěvky.

17. pro 2022 19:26 #147489
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Tak už jsem přišel na to, proč mám problémy s vložením příloh do fóra na svých webech. Šlo mi jen vložit foto jako přílohu, ale nešlo to vložit přímo do příspěvku a někdy nešlo nevložit vůbec. Takto to zlobí, když jsem si v nastavení Kunena šablona Aurelia změnil editor na SCeditor. Když jsem to nyní ověřoval na třech webech, tak to zlobí všude stejně. Když dám editor CKeditor, tak je vše v pořádku. 

18. led 2023 15:37 - 18. led 2023 16:12 #147705
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Zjišťuji, že mi nefunguje moderace, přesun příspěvků z jedné diskuze-tématu do druhé. Nic se nepřesune a hodí to hlášku viz foto. Mám nyní tři weby na Joomla 4, tak jsem to zkusil na všech, jestli ten první nemá jen nějakou specifickou poruchu, ale nemá. Chyba i hláška je na všech třech webech stejná:

 

18. led 2023 19:01 - 18. led 2023 19:01 #147707
Odpověď od Linelabcz
Admin
Využíváte funkce globálního moderátora? Nebo moderátora kategorie? Daří se Vám synchronizace uživatelů? Fungují vám nastroje fóra v administraci?

19. led 2023 00:24 #147708
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Zkoušel jsem to s administrátorským profilem a to ať už měl navíc globálního moderátora nebo ne. Přesunout celé téma do jiné kategorie lze. Ta chybná hláška se objevuje jen když chci jednotlivý příspěvek přemístit mezi tématy. Z jedné diskuze do jiné.

Ta synchronizace uživatelů a nástroje fóra v administraci, to v podstatě vůbec nepoužívám. Mám weby na Joomla od roku 2011 a vždy moderace fungovala.

Powered by Fórum