Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

n3t Cookie Consent

18. led 2022 00:29 #145593
Odpověď od Cony
Moderátor

H13 napsal: Cony

Celkem by se mi líbilo, kdyby jsi měl stahovací stránku jako např. Bong (nevím, co tam používá za komponentu, podle mě asi tu nejlepší :-) ). Nechceš oprášit tu svou stránku (např. updatovat na J4 a mít tam sekci ke stažení). Nejde jen o toto rozšíření, ale celkově, když se chce člověk podívat, co je za nový verze, atd. (já vím, radí se jednoduše, ale přimlouval bych se za to :-) )


:D no comment, to je o času a lenosti :P

18. led 2022 01:00 - 18. led 2022 01:18 #145594
Odpověď od H13
Admin
Nevím, jestli jsem tady něpřehlídl něco v diskuzi, ale na jednom webu se mi zobrazují nepřeložený konstanty:

PLG_SYSTEM_N3TCOOKIECONSENT_DATABASE_JOOMLA_SESSION_SITE
PLG_SYSTEM_N3TCOOKIECONSENT_DATABASE_N3T_CC

PLG_SYSTEM_N3TCOOKIECONSENT_SCAN_COOKIE_EXPIRATION_session

a místo jména stránky:
SITENAME



Ve frontendu:
PLG_SYSTEM_N3TCOOKIECONSENT_SCAN_COOKIE_EXPIRATION_days

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

18. led 2022 01:33 #145595
Odpověď od Cony
Moderátor
RC 1 verze ke stažení zde .

Změny
- aktualizace Open Cookie database
- Aktualizace JS pluginu na verzi 2.8.0

Doplněno
- přidána detekce nesprávných Cookies (path, secure, httpOnly) - občas vznikají zřejmě vinou nějakých špatných skriptů nebo rozšíření v prohlížeči.
- přidána volba Opt-in / Opt-out - použití v rámci spouštěných skiprů na stránkách, podrobnosti viz dokumentace JS pluginu
- přidán seznam tmpl šablon pro které se plugin nespouští (výchozí je component a raw)
- pokud není plugin zveřejněn, tlačítka pro import / export / výchozí se nezobrazí (konec bílým stránkám :))
- upraven import z CookieBot pro vícejazyčné weby, alespoň expirace se importuje vícejazyčně
- v administraci u názvu cookie doplněn proklik na cookiedatabase.org pro vyhledání / zobrazení podrobností o cookie
- upraveno stylování pro bloky typu vlastní popis

18. led 2022 01:35 - 18. led 2022 02:52 #145596
Odpověď od Cony
Moderátor

H13 napsal: Nevím, jestli jsem tady něpřehlídl něco v diskuzi, ale na jednom webu se mi zobrazují nepřeložený konstanty

Pokud je web vícejazyčný, importují se popisy formou konstant, tak aby je nebylo nutné překládat.
Ve frontendu by se mělo vše správně přeložit. Máš aktuální češtinu?

18. led 2022 13:31 #145600
Odpověď od xunil
Zkušený uživatel
Tip: je podporován {n3tcookieconsent settings}Ukaž nastavení{/n3tcookieconsent} - odkaz na dialog nastavení tedy může být umístěn kdekoliv v obsahu (článek, modul, menu...).

Tenhle text zmizí po povolení pluginu.

18. led 2022 13:36 - 18. led 2022 13:39 #145601
Odpověď od H13
Admin

Cony napsal: Pokud je web vícejazyčný, importují se popisy formou konstant, tak aby je nebylo nutné překládat.
Ve frontendu by se mělo vše správně přeložit. Máš aktuální češtinu?


Ano, web je vícejazyčný, aktuální čeština (ten řetězec nevidím ani v anglický verzi), ve frontendu vše v pohodě, kromě tohoto stringu:

PLG_SYSTEM_N3TCOOKIECONSENT_SCAN_COOKIE_EXPIRATION_days


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum