Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Phoca Cart

15. pro 2014 23:24 #119364
Odpověď od H13
Admin
Ahoj

1) aktualizace - jak jsem psal, problém je všeobecně s instalací a upgadem - je toho plný fórum Phoca - např. u Phoca Download - token and token_hits jsou v update.sql a ne a ne se na hodně serverech nainstaloat, to stejný s tímto problémemem: www.phoca.cz/documents/16-joomla/832-joo...nd-missing-menu-link

ale automatická aktualizace - celkévá implementace je spíš o čase, najít čas na to to implementovat a vychytat

2) Phoca Download - ano to by se hodně chrochtalo, ZIP rozbalovat umíme, přečíst informace např. txt souboru taky, rozdělit informace taky, poslat je do databáze taky, jen ten čas nám chybí :-) :-( :-(

3) Vyhledávání - ano interní vyhledávání bude asi nutnost, externí přes search nebo finder plugin pak není problém, aby běželo paralelně - udělat ty pluginy není problém, ale myslím, že prioritu by mělo mít interní vyhledávání

4) porovnání - přejít na stránku určitě, teď ještě "koupit" - tady nevím, nemá zkušenosti, jestli je to běžný tak pak asi ano - přidat koupit tlačítko

5) Total Amount a Total Orders - ano v javascriptu chybí JText::_() - opravím

Jinak díky za informace a tipy.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

28. led 2015 18:32 #119861
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Čau v novém roce, nějaký progres okolo Phoca Cart, H13, něco nového?

MaK.

--- -- -

30. led 2015 23:02 - 30. led 2015 23:13 #119905
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, plány, co jsem měl s Phoca Cart ke konci roku, tak ty jsem musel posunout, protože koncem roku toho bylo hodně na řešení, ale teď se k tomu snad od víkendu dostanu ... prvně musím vyřešit pár bugů a pak se dostanu k tomu horšímu - návrhu nějakého všeobecného zobrazení, co by bylo možný použít pro filtraci a hledání - tam ještě pořád zjišťuju nejvhodnější cestu (filtrace jen v kategorii, nebo pro celej eshop, atd. atd.)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

04. bře 2015 10:09 #120583
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Ahoj H13, nějaký progres ohledně Phoca Cart?

Právě hledám nějaké jednoduché řešení na prodej služeb. Mám počkat na Phoca Cart?

Díky. MaK.

--- -- -

04. bře 2015 10:58 #120586
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, ohledně Phoca Cart ne, ale musel jsem vývoj zase na chvíli přerušit, protože se nečekaně rozhodlo u uzavření joomlacode.org, kde mám přes 1400 souborů, musel jsem hledat náhradu. Kromě toho, že přesun 1400 si spíš vyžádal automatický řešení (takže jsem strávil hodně času na tvorbě skriptu), taky nelze najít úplně ideální místo. Zrovna dnes snad ale migruju a uvidím jak to bude fungovat. Pokud bude vše Ok, tak je zase na řadě Phoca Cart. Čas ale raději nikdy neříkám, protože člověk prostě nikdy neví, co nastane (a teď od vánoc to bylo pořád něco :-( )

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

04. bře 2015 11:10 #120587
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky za info H13. To je na pytlik, že ruší JoomlaCode.org. Snad to není nějaký náznak ne/vývoje Joomly.

Držím palce!

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum