Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Phoca Cart

24. říj 2016 23:06 #128913
Odpověď od H13
Admin
Ok, díky za tipy

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

26. říj 2016 13:07 #128954
Odpověď od H13
Admin
Ještě doplním, design Phoca Cart je postaven na Boostrap 3, takže testovat nejlépe se šablonou s Bootstrap 3, např.: Phoca Cart šablona, nebo Phoca Be šablona, případně Phoca Gweld šablona - www.phoca.cz/joomla-templates

(protože výstup Joomly není v Bootstrap 3, je dobré nainstalovat a publikovat Phoca Upgrade plugin, který je součástí instalačního baličku v šabloně)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

26. říj 2016 13:56 #128957
Odpověď od Cony
Moderátor
Zdá se, že v tom už se blýská na lepší časy. V Joomle 3.6.3 už jsem ve standardních výstupech zahlédl namíchané třídy Bootstrap 2 i Bootstrap 3. Tak snad některé z dalších vydání už bude mít možnost volby verze Bootstrap...

26. říj 2016 14:20 #128958
Odpověď od H13
Admin
Osobně jsem někde zkoušel přiřadit třídě jak název pro Bootstrap 2, tak i pro Bootstrap 3 a např. u ikon je to celkem funkční:

class="icon-search glyphicon glyphicon-search" - Bootstrap 2 použije icon-search, Bootstrap 3 glyphicon glyphicon-search

Někde jinde to bohoužel nejde, takže zkouším pomocí systémového pluginu přepisovat, co se dá (což je taky omezeno, aby pak nepřepisoval i Bootstrap 3 instrukce nebo úplně jiné - mimo Boostrap)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

26. říj 2016 16:00 #128960
Odpověď od Cony
Moderátor
No, taky mně to nikdy nenapadlo, jen jsem teď dělal nějaký template override, a např. v com_contact/category/default_items jsem narazil na zápisy typu
Code:
<div class="span2 col-md-2">
Vypadá to jako nějaká příprava na postupný přechod na Bootstrap 3...

09. lis 2016 23:33 #129135
Odpověď od Teofil
Návštěvník
Potřebuji k produktu přidat položku ke stažení (např. manual nebo podobně) ve formátu PDF. Prostě ke každému výrobku nějaký soubor. Marně zkouším, marně hledám, ale možná špatně...?? U každého produktu je sice záložka Stahování, tam jsem dal odkaz na daný soubor, ale nikde ho u výrobku nevidím. Navíc mě napadlo, že by tam stejně nešlo dát více souborů než jeden.
Nemám ještě Phoca Cart moc nastudovaný, tak se předem omlouvám za možná zbytečný dotaz.

Powered by Fórum