Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sledovanost článku

07. dub 2016 14:11 #126524
Odpověď od Michal Novák
Začátečník
Dobrý den.
Děkuji za nabídku a pomoc, určitě se domluvíme. Asi je to nutnost. Nějaký volný účet na GA určitě mám, tak Vám pošlu přístupy. Nevím jak a kam to vložit ... Ozvu se a zkusíme to zprovoznit.

Momentálně řeším nákup, instalaci a nastavení admin tools. Snad to pomůže proti těmto problémům.

Zatím jsme udělali novou databázi a nahráli starší zálohu. Večer kouknu, jaký je stav.

Děkuji Vám všem.

07. dub 2016 22:01 - 07. dub 2016 22:03 #126534
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Michale,

1) Tykejme si.

2) GA jsem ti nastavil a nasdílel si sobě nahlížení do GA, abych se nemusel přihlašovat přes tvůj profil. Klidně si změň heslo do Google, abych k němu neměl přístup. Kdykoliv mi v GA sdílení můžeš zrušit.

3) V e-mailu máš plugin Codels Google Analytics, nainstaluj si jej do Joomly. Je to sice verze pro 2.5, ale to vůbec nevadí. Pokud tedy nemáš Joomlu 1.5, to bych poslal jiný plugin.

4) Tento plugin aktivuj - víš, kde? + do tohoto pluginu vyplň zaslaný kód měření GA, poslal jsem ti také e-mailem, náhled pluginu zde prntscr.com/apf6xw

5) To je vše. Po nastavení měříš. První čísla uvidíme zítra.

Průběžně to omrknu, pokračujme tady v diskusi, ať to třeba vidí i ostatní, možná to pomůže dalším Joomlistům.

MaK.

--- -- -

07. dub 2016 22:27 #126535
Odpověď od Michal Novák
Začátečník
Děkuji!
Vše proběhlo dle domluvy a už to jede.
Dal jsem starší zálohu a novou databázi a současný stav návštěv toho článku je ted přes dva tisíce (něco tam stále je).
Uvidíme...
Děkuji všem velice za ochotu a čas. Pokud na to přijdeme, bude to tu napsané pro ostatní ...

07. dub 2016 23:00 #126537
Odpověď od Cony
Moderátor
Pro Joomlu 3.x je šikovný plugin Eorisis Google Analytics .

07. dub 2016 23:29 #126538
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky za tip, Cony, umí toho více, pro pokročilejší použití fajn.

MaK.

--- -- -

08. dub 2016 13:27 #126542
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Michale, omrkl jsem tvé GA. Žádné extrémní číslo tam vidět není, takže se jedná o nějaký bug v Joomle.

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum