Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sledovanost článku

03. dub 2016 08:33 #126467
Sledovanost článku od Michal Novák
Začátečník
Dobrý den všem!
Prosím Vás o názor, nebo radu.
Po rekonstrukci stránek www.rava.cz jsem zjistil, že po cca 14 dnech provozu mi hlásí Joomla počet shlédnutí u jednoho článku (kontakt) přes 35 tisíc. Obávám se, že to neni v pořádku. Ostatní se pohybují kolem padesáti.
Viz příloha.
Před spuštěním jsme dali novou databázi, Joomla 3.4.8.

Můžete mi někdo poradit, zda je to normální?
Děkuji velice. Novák Michal
Přílohy:

03. dub 2016 20:46 #126472
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
A co hlásí Google Analytics - jakou návštěvnost tohoto článku?

MaK.

--- -- -

05. dub 2016 00:38 #126486
Odpověď od Michal Novák
Začátečník
Bohužel toto nevím. Nemám tuto službu a neumím jí založit. Zkusil jsem to, ale nevím si s tím rady.
Omlouvám se ...
I tak děkuji.

05. dub 2016 13:37 #126489
Odpověď od Michal Novák
Začátečník
Pokud by někdo další měl nějaký nápad, nebo řešení, budu rád. Děkuji!

05. dub 2016 22:27 #126496
Odpověď od Cony
Moderátor
Zkuste si počítadlo v článku vynulovat a nechat jej počítat znovu, jestli bude pořád naskakovat. Třeba to bylo jen nějaké "chvilkové selhání".

06. dub 2016 23:09 #126515
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Založit GA není nic těžkého. Nic lepšího na počítání návštěvnosti s poměrem cena / výkon asi nenajdeš, využiješ i pro budoucno.

S čím si přesně nevíš rady? Popiš situaci. Řešením může být, že si pro to založíš speciální Google účet, poskytneš mi přístup, nastavím, pak si změníš heslo.

Anebo ještě rychleji, založím ti to já na svůj profil, ty jen do webu vložíš 1 kód (poradím, jak) a pak ti na tvůj Google účet přenasdílím přístup k GA.

Samotného mě totiž zajímá, jestli je to bug v Joomle nebo ti tam opravdu nějaký robot valí takovou návštěvnost. Promysli, dej vědět.

MaK.

--- -- -
Poděkovali: Michal Novák

Powered by Fórum