Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Odesílání spamu přes phpmailer.php – jak zakázat?

25. úno 2019 15:37 #139189
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Jo, je to jasné, Ernste. Ale tím se případně (možná) vyřeší jen aktuální stav, nezalepí se však díra, která je kdoví kde.

Půjdu někam najít Windows, pro zajímavost to u 1 webu zkusím :) Jaký antivir doporučuješ/te?

MaK.

Ernst napsal: nevím, jestli je to s tím antivirem jasné.
Já jsem navrhoval stáhnout webový prostor (celý web) pomocí ftp nebo i jinak na lokální disk (flash, či cokoliv jiného) a nechat to pod windows zkontrolovat antivirem.
Tedy ne pouštět antivir na serveru či si nechat nějak antivirem měnit obsah webu.


--- -- -

25. úno 2019 16:10 #139191
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
použil jsem klidně i obyčejný defender. U pár webů to pomohlo, netvrdím, že vždy.

Znáš tohle? haveibeenpwned.com/

25. úno 2019 16:18 #139192
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Dobře, zkusím, dík. Neznám, trošku mám obavu tam e-mail vložit, aby to nebylo ukládátko na blacklisty :)

MaK.

Ernst napsal: použil jsem klidně i obyčejný defender. U pár webů to pomohlo, netvrdím, že vždy.

Znáš tohle? haveibeenpwned.com/


--- -- -

25. úno 2019 16:36 - 25. úno 2019 16:36 #139193
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
neboj, je to prověřený
já ho tam kdysi dal a pak jsem si hned měnil pro jistotu hesla :)

ono to jen prohledá veřejné a poloveřejné databáze

25. úno 2019 16:48 #139194
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
A ještě ti začaly hned chodit nabídky od prodavačů teplé vody, ne? Asi to nejprve zkusím někde jinde… jaký máš e-mail? :cheer:

MaK.

Ernst napsal: neboj, je to prověřený
já ho tam kdysi dal a pak jsem si hned měnil pro jistotu hesla :)

ono to jen prohledá veřejné a poloveřejné databáze


--- -- -

25. úno 2019 17:28 #139195
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
nezačaly. Trochu se tě začínám bát :)

Powered by Fórum