Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

frontpage slideshow

10. srp 2016 23:32 #127991
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Zkus upřesnit, co znamená „vypadá to hrozně“. Na homepage? Kde přesně? Ukaž screen.

MaK.

--- -- -
Poděkovali: ivan

10. srp 2016 23:37 #127992
Odpověď od ivan
Začátečník
zkus se kouknout na ten odkaz, je to vidět

10. srp 2016 23:38 #127993
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Koukal jsem se, ale stejně nevím, co máš přesně na mysli. Tu velkou fotku nahoře? Anebo toto prntscr.com/c45dab ?

MaK.

--- -- -

10. srp 2016 23:43 - 10. srp 2016 23:44 #127994
Odpověď od ivan
Začátečník
když ten obrázek vložím tvojím zpúsobem, nedokázi jej formátovat a front page je zobrazen hodně velikej, normálně mám na frontpage i v blogu 6 článkú, a když bodou obrázky tak veliké bude to asi hrúza, když už jej jako zdroj naformátuju malé, nebude možnost si jej prohlídnou větší, je to tak?
první obrázek je hrozne velikej

10. srp 2016 23:56 #127995
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Jelikož máš web responzivní, obrázek se automaticky zmenšuje podle šířky textu, viz prntscr.com/c45grs

Ta velká fotka podle mě vypadá fajn.

Chceš-li mít obrázek menší, buď mu nějak (asi v šabloně) musíš nastavit max. šířku zobrazení, nebo jej nahrát v max. velikosti třeba oněch 800 px na šířku (měl by se natahovat jen do své maximální šířky), anebo třeba zobrazit dva sloupce vedle sebe, což ale nedoporučuju.

Mimochodem, zkus si zvětšit font, abys měl na řádku max. cca 80 znaků, anebo zuž prostor článků. Čtenáři ti poděkují. Více typo tipů třeba na www.houseofrezac.com/grafika

když už jej jako zdroj naformátuju malé, nebude možnost si jej prohlídnou větší, je to tak?


Tady nechápu, jak to přesně myslíš - chceš mít fotku rozklikávací na full size obrázek? Jinak ano, z malé fotky velkou uděláš těžko.

Buenas noches, pokračování zítra? B)

MaK.

--- -- -
Poděkovali: ivan

11. srp 2016 00:00 #127996
Odpověď od ivan
Začátečník
jo skusil jsem ted ty dva sloupce, tak uvidím, trochu se stím pohraji, zatím dík

Powered by Fórum