Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

frontpage slideshow

06. srp 2016 19:13 - 06. srp 2016 19:16 #127909
frontpage slideshow od ivan
Začátečník
Přátelé potřebuji po týdnu hledání a zkoušení poradit. Používal jsem na webu LOLarticle slideshow. Jednoduchý modul který zobrazil obrázky a část textu článkú z nastavené kategorie na frontpage, Nalevo veliký obrázek z článku kterej se střídal s obrázky z dalších článkú a na pravo počet nastavených odkazú s textem z těch článkú., Prostě přesně neco jako drahý a placený Frontpage slideshow
Code:
http://www.joomlaworks.net/extensions/commercial/frontpage-slideshow
ale zdarma. Po rekonstrukci webu už tenhle modul nejde nahodit a nemohu najít nic takového, Nemáte neco na svých stránkách? Už jsem vyzkoušel asi 20 slideshow ale zádný to nedělá tak jako Frontpage Slideshow, nebo púvodní Lolarticle slideshow - automaticky z článkú vlevo obrázek vpravo texty.

06. srp 2016 21:47 #127917
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Zkus tohle. Umi hodne veci a pokud umis trosku programovat, tak si z nej udelas co cchces.

demo.rockettheme.com/live/joomla-extensions/

07. srp 2016 00:16 #127919
Odpověď od Cony
Moderátor

radek178 napsal: pokud umis trosku programovat

Pokud umíš trochu programovat bohatě stačí modul Články z kategorie ze základu Joomly :)

07. srp 2016 08:04 #127923
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
No ja to myslel tak, ze Roksprocket umi v zakladu asi pul milionu funkci a kdyby mu nahodou nejaka nestacila, tak mu staci znat uplny minimum k tomu, aby si z nej za pomoci firebugu posnulu pismo doprava nebo doleva. TIm programovanim jsem nemyslel programovani jako takovy, ale jen tech par kousicku kodu, ktery jdou vystrachat z firebugu. Ty clanky neumi v zakladu v podstate nic.

07. srp 2016 11:49 - 07. srp 2016 11:51 #127925
Odpověď od ivan
Začátečník
Děkuji za odpověď ale Rocksproket to neudělá jako Lofartickle slideshow nebo Frontpage slideshow, zobrazí vždy v modulu jenom věci z jednoho článku pak slidem přejde na druhý článek atd....... Lofartickle jsem i naistaloval a Jommla ho vezme jako kompatibilní no při jeho zapnutí se zobrazí jenom prázdná stránka.

07. srp 2016 13:01 #127926
Odpověď od ivan
Začátečník
itak se stím hraji ale nemuzu docílit aby si vzal obrázek s článku automaticky, jenom když mu nasilu určím nejaký obrázek ten zobrazí v plné velikosti, omezení velikosti nebere.

Powered by Fórum