Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Commander

15. bře 2016 10:43 - 15. bře 2016 10:44 #126263
Odpověď od Linelabcz
Admin

ferino napsal: Ahoj, dočkáme sa toho Download buttonu, alebo sa mám preorientovať na iný file manager?


Dobrý den, komponenta je ke stažení zdarma. Vývojář věnoval svůj volný čas tomu, aby pro vás komponentu vytvořil. Zkuste prosím příště napsat dotaz jinak. Díky.
Poděkovali: Cony

16. bře 2016 09:14 #126271
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Vážim si každého vývojara, ktorý venuje svoj čas, vytvorí komponentu a uvoľní ju zdarma na stiahnutie.
Ja som zase venoval svoj čas na testovanie tých komponent, pripomienkoval som, vychytával neaké muchy a nežiadal som za to nič, iba chcem vedieť, na čom som...

16. bře 2016 10:56 #126273
Odpověď od Cony
Moderátor
Já jsem si koupil nové auto, věnoval čas jeho testování a úplně zadarmo :)
CO chtěl asi Linelab naznačit je forma, ne obsah Vašeho příspěvku, vyzněl dost pejorativně.

02. čvn 2016 18:18 #127148
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Mám ešte jednu zásadnú pripomienku - a teraz naozaj nerýpem:
Štandardne mám nastavené v Joomle práva na súbory 644
Keď si dám editovať neaký textový súbor cez Phoca Commander a uložím ho, zmení mi práva na 444
Stalo sa mi to na viacerých weboch a spočiatku som si to nevšimol, až na jednej stránke mi prestal fungovať neaký doplnok a po dlhšom zisťovaní som prišiel na to, že je to kvôli tým zmeneným právam.

02. čvn 2016 22:09 - 02. čvn 2016 22:11 #127151
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, hmmm, testuju to a nikde mi to 444 nevytváří, ale v kódu je pokus udělat 444 - vytvořít soubor, aby nebyl editovatelnej, ale to by mělo jet jen pro soubory, co už před tím byly 444

Zkus si stáhnout tento soubor:
www.phoca.cz/forumfiles/phocacommanderedit.zip
rozbalit a nahrát soubor do adresáře:

administrator/components/com_phocacommander/models/

tím se přepíše tento soubor: phocacommanderedit.php (model pro ukládání souborů)

Potom zkus nějakej soubor uložit, už by ho to do 444 nemělo dávat.

Dej vědět. Díky

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

03. čvn 2016 15:28 #127154
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Ďakujem pomohlo to.
Ale zistil som, že mi vlastne nechce povoliť upload zip súboru cez Phoca Commander - musel som uploadovať inak, cez FTP.
Pravdepodobne je to v nastaveniach, pozeral som Allowed File Types (Upload) a nenašiel som tam zip, tak som skúsil pridať
{zip=application/zip}
ale nepomohlo.

Ako na to?

Powered by Fórum