Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

články - číst dále

07. srp 2015 15:53 #122970
články - číst dále od Jirka
Začátečník
Zdravím, nemuzete mi prosim poradit? zadam do clanku text a v nastaveni clanku mam nastaveny text pro cist dale...

ale ! ....

i pres nastaveni v clanku cist dale vidim cervenou caru ale nezobrazi se mi dale ve verejne casti zadna moznost " cist dale " atd...

nemam s tim zkusenosti, muzete mne nekdo prosim navest jak na to?

Dekuji

07. srp 2015 17:09 #122973
Odpověď od Bong
Moderátor
Napíšu článek... tento rozdělím na úvodník a tělo článku kliknutím na libovolné místo v textu (tam kde jej chci rozdělit) a kliknu na tlačítko Číst dále (pod oknem editoru).

Takto upravený článek se ve frontendu zobrazuje v závislosti na nastavení hodnoty Zobrazit úvodník v Možnosti článku, toto najdete na několika místech: globálně v Možnosti správce článků, v článku samotném a v nastavení položky menu, ze které článek otevíráte...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. srp 2015 18:33 #122975
Odpověď od Jirka
Začátečník
Dobrý den,

takže jsem se od Vás dozvěděůl to co jsme doposud než jsme se ptal dělal a výsledkem v okně je stále veškerý text a efekt " celý článek" nebo " číst dále " i přesto že mám nastaveno zobrazit úvodnmí se nedostavil.

Napadá vás kde by mohl být ještě problém ?

Děkuji

08. srp 2015 00:23 #122983
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste zakladni sablonu.

Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. srp 2015 00:28 #123198
Odpověď od Jirka
Začátečník
Zdravím,

tak co se týče číst dále jsem provedl všechny Vaše rady a nedocílil jsme výsledku zatím. Můžete mi jeste poradit kde by mohl být problém.

Zobrazit úvodník mám - a vidím ho

ale stále také vidím i ty co je pod čarou .

Ikdyž mám nastaveno v možnostech článku vše OK, vlastně se nedeje nic. Jediné co mi funguje zobrazit a nezobrazit úvodník, ale text pod čarou vidím na webu zobrazen stále.

Děkuji za radu co s tím

27. srp 2015 12:54 #123199
Odpověď od Bong
Moderátor
Víc vám neporadím. To jsou všechny možnosti. Někde máte něco špatně nastavené. Globálně, v článku, v položce menu,...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum