Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kde udělali soudruzi z Joomlaportal.cz chybu?

27. zář 2012 12:10 #98061
Odpověď od Cony
Moderátor
Jistě veni, vidi, vici, sem nejlepší, a vy mi nesaháte ani po kotníky. Kdybych chtěl, tak Vám to tady zorganizuju a celý vymyslím, ale já nechci. :cheer:

Kritika je důležitá, ale konstruktivní kritika, pokud chcete něco měnit, zkuste přijít s návrhem, co kdybych JÁ udělal to a to, a ne s návrhem máte to špatně nějak to předělejte...

Komunita má být složená z jednotlivý členů, a to hlavně ze členů kteří dokáží také dávat, nejen brát. To že zde je více těch kteří jen berou je bohužel fakt.

Vždyť kdo Vám brání založit jiný komunitní portál, pojatý tím SPRÁVNÝM způsobem, a všem to tady natřít?

27. zář 2012 12:13 #98062
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
cony

Nema cenu na tyhle prispevky vubec reagovat, protoze tady je evidentni, ze si tady jen nekdo vybiji nejaky mindrak.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

27. zář 2012 12:20 #98065
Odpověď od Cony
Moderátor
No nějak jsem se nechal unést :-)

27. zář 2012 12:28 #98066
Odpověď od Lion
Uživatel
me vse funguje jak ma, rychlost je taky v poradku, najdu tady, co potrebuji, na dotazy spusta zkusenych lidi odpovida, komunitni portal v rozumne mire funguje, ano, samozrejme se da spousta veci vylepsit, ale dokonale to nebude nikdy. jsem rad za joomlaportal, musel jsem tu neco napsat :)

27. zář 2012 12:39 #98067
Odpověď od Bong
Moderátor
...konstruktivní kritika,víte jestli už ve spojení těchto slov není něco neřešitelného. :lol:

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. zář 2012 12:45 #98068
Odpověď od Jakub Novotný
Uživatel
Myslím, že to s chválou tohoto portálu dost přeháníte. Ve své podstatě není špatný, ale bohužel chyb má více než dost.
Jsou tu jedinci, co s portálem nemají nic společného a jsou aktivnější než jejich vlastníci (viď Bongu). Na portále se opravdu nepodílí komunita, ale pár jedinců a to nestačí, pak to vypadá, tak jak to vypadá.

Cony, prontik a další by si to měli uvědomit.

Powered by Fórum