Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Novy joomlaportal?

08. bře 2011 13:11 #72604
Odpověď od byss
Začátečník
Nemám ráda tuctové designy, ale pro účel těchto stránek je design dostačujicí a doufám, že i pro ostatní. Ono asi byste se na to měl podívat i z jiné stránky. Proč by lidi, co tento web "vedou", měli strávit hodiny nad vymýšlením pěkného designu a pak ho zapracovat do šablony. Určitě je nechci obhajovat, ale na jejich místě bych se asi zachovala stejně. Minulé zpracování joomlaportalu bylo horší než je toto.

V tomto případě je grafika opravdu až na posledním místě :) informace jsou zde důležitější...

to ghost: já se nedohaduju, já diskutuju :)

08. bře 2011 13:33 - 08. bře 2011 13:39 #72610
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, nový portál bude a připravuje se. Díky za názor na design, je to už nejaký pátek co jsem ho pro Joomla připravil, Joomlart by zvládli vyklikat na frameworku jistě lepší, ale zkuste nám se poslat vy nejaký návrh grafiky > rozřezat ho nakodovat pro Joomla 1.6 bude to fajn. Pár takových zde bylo, nikdo nikdy neposlal nic. P.S. tenhle design jste delal vy? www.pifpaf.cz/ Proč jste si ten odkaz smazal s podpisu na fóru Mazanejc? :blink:

08. bře 2011 13:37 #72612
Odpověď od Karri
Návštěvník
Dámo a pánové, nehádejte se...

Pokud mohu přikrmit fámy, tak prej se něco chystá, když už tedy vyšla ta 1.6 čumla....

K té grafice, pokud máte někdo zájem a schopnosti vytvořit novou epes rádes šablonu, jistě by bylo dobré o tom informovat osobu odpovědnou, zvanou HonzaG.

A co se týká Tebe, ducháčku, moc si nekoleduj, začínám mít chuť tě povýšit a pak tě humor a rejpání přejde :laugh:

08. bře 2011 13:37 #72613
Odpověď od lobotronic
Uživatel
Ano delal, neb v paticce mel byt po dobu festivalu, ted to nema smysl... ale vratim jej tam zpatky pokud po nem prahnete...

dlouho jsem na foru nebyl... ale hezky pokus o zaryti do mne (sic o mne tu vubec nejde)... ale to je klasika ceska povaha, nevenovat se tematu, a jit po autorovi prispevku...

jednoduse jsem vyjadril svuj nazor v tematickem vlakne...

ale jdu si pro dnesek jeste vratit ten odkaz do paticky, abych Vas ukojil...

08. bře 2011 13:42 #72615
Odpověď od Linelabcz
Admin
Wow, díky. Tématu se věnuji a těším se na Váši grafiku. Hned se neurážejte, děkuji za připomínky.

08. bře 2011 13:45 #72616
Odpověď od lobotronic
Uživatel
V poradku neurazim se, jen poukazuji na Vasi neomalenost v podobe komunikacne argumentacnich faulech (rozebira se design tohoto portalu ne muj)...

Powered by Fórum