Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Novy joomlaportal?

08. bře 2011 15:49 #72636
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
presne tak
odkaz je dle me dostatecna odmena vcetne reference, takze proc to nezkusit
(ale dejte nejaky rozumny cas, alespon mesic, ne kazdy to zachyti hned, ne kazdy ma ted cas, atd)
kdyz se nic nevybere, ze to bude tragicke, tak se nevybere, ale za pokus by to stalo

Joomla! pro každého

08. bře 2011 15:58 #72638
Odpověď od Linelabcz
Admin
J! 1.6 bude stejne použitelná až od verze 1.6.4 možná 5. Takže času dost.

27. zář 2012 21:23 #98113
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Nový vzhled je super, akorát ho mám rád takový jak ho vidím na PC. Když jsem na Jomlaportal chodil na mobilu nokia N8 nebo ipadu, tak to bylo super. Teď to mám ořezané pro mobilní verzi a není tady žádný odkaz jak se tohoto zobrazení zbavit. Teď je to pro mě nepoužitelné.
Poradíte mi jak se na tento web koukat zas normálně. Jak bych seděl u PC?

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

27. zář 2012 22:11 #98115
Odpověď od Bart
Moderátor
To je na nastavení prohlížeče v mobilu. Např. mobilní Opera v javě umožňuje stránky přepínat. Jen vidím problém s bootstrapem, který bohužel může způsobit to, že asi stránky do PC verze nepřepnete - netvrdím ale, že to nejde (chytré telefony už nepoužívám).

27. zář 2012 22:21 #98116
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
V mobilu mam prohlizec nastaven tak, aby potlacit mobilni verzi. Predstavuje se jako PC. Ale stejne to nepomaha. Na ipadu nezmuzu uz vubec nic.

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

27. zář 2012 22:24 #98118
Odpověď od Bart
Moderátor
Zeptám se takhle, u jiných stránek PC verze funguje? Neberte mě za slovo, ale můj názor je takový, že to způsobuje bootstrap.

Powered by Fórum