Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Novy joomlaportal?

08. bře 2011 13:50 #72617
Odpověď od Linelabcz
Admin
Dobře napište mi na virtueart@virtueart.cz pokud máte zájem nový design vytvořit, ok?

08. bře 2011 13:59 #72618
Odpověď od lobotronic
Uživatel
sakrys, to jste tady takove netykavky? ja se jen vyjadril, ze dle mne je to hruza design a toto super tema by si zaslouzilo neco dustojneho... copak to hned automaticky znamena, ze chci do neceho fusovat nebo, ze jsem nejaky samozvany nepritel? nebo mne to snad automaticky zavazuje pracovat na novem designu. To tu zde nemuze nekdo jen tak do placu rici svuj nazor, aniz by si jej nekdo nebral hned pohrdave do pusy a nesnazil se jej jeste zhazovat? Nerozumim tomu... Preci kazdy nazor dobry nazor, vzdy poslouzi....

Ale pokud jste autorem tohoto designu, dokazi pochopit Vasi urazenost, potom se tedy hluboce omlouvam, vyjadroval jsem se naprosto subjektivne a bez emoci. Nechci tu v zadnem pripade vyvolavat nejake rozepre. Myslel jsem, ze napisi jen jeden post, ze se mi to proste nelibi a tim to hasne a hned to vyvola takhle nesmyslnou debatu (vlastne to muze admin promazat, at lidi mohou cisti jen relevantni - tohle uz ma dosti masturbacni charakter).

tak a ted radsi trochu konstruktivneji,
kazdopadne super, ze se pracuje na novem vzhledu s joom1.6 | btw. neplanujete rozsirit tuto super informacni platformu i na Facebook? Myslim, ze propojeni s webem by mohlo (bylo by) velice efektivni v sireni zvesti joomly v ceskem prostredi.

08. bře 2011 14:10 #72620
Odpověď od Linelabcz
Admin
Napsal jste " tohle je opravdu neudrzitelne kicovite, proste takova lacina prace a šablona pro Joomla 1.6 není problém" Měl jsem za to že tedy máte tendence nejakou sablonu tvořit. Omlouvám se za nepochopení.

Co se týče Facebooku aby za chvíli nebyl celý internet jen Facebook, ale myslím že nejaký profil se vytvoří.

08. bře 2011 14:18 #72621
Odpověď od lobotronic
Uživatel
to jste mel opravdu velice spatny pocit, neb ta veta vubec nic takove nerika a ani nenaznacuje :)

jinak, aby nebyl cely internet Facebookem - ano, chapu ze se urcite spektrum lidi snazi byti nekonvencnimi v tomto socialnim tematu, avsak ono cisla Facebooku mluvi docela za sebe...
Takovy ten zaklad, mit fanpage (s nejakou tou apliakci tematizujici vec a treba tahajici lidi z FB na web), v clancich likebuttony (pred par dny zacaly plnit fci. sdileni - takze bye bye share) myslim, ze se velice hodi kazde podobne zamerene strance...

ale jen navrhuji samozrejme .)

08. bře 2011 14:19 #72622
Odpověď od byss
Začátečník
Fenris napsal:

Dámo a pánové, nehádejte se...


slečna Fenrisi, slečna :cheer:

08. bře 2011 14:33 #72623
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Jdi mi k šípku s FB plantážníku. Nemám, nechci, nepodporuji...

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

Powered by Fórum