Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

08. srp 2011 21:09 #78274
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Ahoj, stačí v databázi zazálohovat tabulky úřední desky. Nicméně, pokud budete chtít, mohu se na vaši úřední desku podívat. Třeba bych přišel na to, co se stalo.

09. srp 2011 15:28 #78288
Odpověď od Schmalz
Návštěvník
To bych byl moc rád, poslal jsem PM. Díky !

27. srp 2011 12:45 #79034
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Právě jsem vydal novou verzi Úřední desky (1.3.0), jejíž hlavní novinkou je možnost odesílání nových záznamů při jejich přidání na úřední desku a instalátor byl upraven tak, aby bylo možné zvolit mezi novou instalací a upgradem. Současně s tím byl uvolněn nový modul SubscribeUD (1.0), který slouží pro "registraci" emailů.
Samozřejmě před upgradem doporučuji zazálohovat stávající data v Úřední desce.

30. kvě 2012 17:26 #94103
Odpověď od Lone Wolf
Uživatel
A jak je to s instalací v 1.7 a vyšší? Mě to osobně hází chybu:

Při načítání adresy http://xxxxx/administrator/index.php?option=com_urednideska narazily stránky na chybu. Na této adrese možná právě probíhá údržba stránek, nebo jsou stránky chybně nakonfigurovány.

Hláška se objevuje jak po stisknutí tlačítka Instalovat, tak (objevila se v seznamu) po zvolení v přehledu.

Nemáte někdo zkušenost, co s tím?

12. bře 2014 15:14 #114950
Odpověď od MH
Uživatel
Dobrý den, mám dotaz, v jakém stavu je situace kolem úřední desky? Vznikla povinnost i pro bytová družstva mít něco podobného a tak hledám nějakou komponentu nebo rozšíření.

12. bře 2014 21:54 #114952
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Úřední deska pre verziu J 2.5+ je v štádiu "rozpracovania" bola ponúknutá verzia administrácie na testovanie a predpokladám že s dôvodu pracovnej vyťaženosti autora "houbaka" momentálne nie je možné spustiť "stable" veriu. Určite nielen Vy ale aj mnohý ďalší čakajú netrpezlivo na vydanie verzie pre J 2.5+(3) ale "trpezlivosť ruže prináša" a v dohľadnej dobe autor popracuje vo svojom voľnom čase a poteší zopár adminov. Ak Vám to "spěchá" tak na JED je možné nájsť rozšírenie ktoré je možno upraviť na potrebnú funkcionalitu.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

Powered by Fórum