Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

13. bře 2014 15:08 #114974
Odpověď od Cufe
Admin
Nono kluci, žádné tajnosti, přece mě hned neukamenujete, když jsem ten odkaz hned nenapsal. ;) Nejsem tady pořád, firma nejsem a obec ví, že pracuje v Joomle :-)
Tak třeba se vám bude líbit: www.sumvald.cz/informace-obcanum/uredni-deska

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

13. bře 2014 15:21 #114975
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Moc pěkné!!! Já teď fakt nestíhám...mám už frontend rozdělaný, ale chybí mi několik dní, abych to dodělal do funčního stavu. Dělal jsi tu komponentu celou a nebo jsi použil backend od mě?

13. bře 2014 16:13 #114978
Odpověď od Cufe
Admin
Díky. Tato verze pro J2.5 byla dělaná celá, zadávána dle potřeb, které mi řekli úředníci, aby to odpovídalo legislativě. Tvou verzi jsem viděl v demu na webu, ale prý jim to zcela nevyhovovalo a něco jim tam ještě chybělo prý kvůli kontrolám z kraje či ministerstva (nevím odkud). Neřešil jsem a mají to tak, jak chtěli. Ale i tak myslím, že tvá verze pro J1.5 byla dostačující - palec nahoru.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

13. bře 2014 17:15 - 13. bře 2014 17:16 #114980
Odpověď od Bong
Moderátor
Na první kuk: překlep v překladu "Zvěřejněno do"

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. bře 2014 17:28 #114981
Odpověď od Cufe
Admin
Jaj, díky Bongu :-)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

18. zář 2014 08:45 #117928
Odpověď od Cufe
Admin
Vytvořena funkční verze úřední desky pro Joomla 3.x

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum