Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

28. bře 2011 15:33 - 28. bře 2011 15:35 #73442
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
to eiland: Ahoj, uvažoval jsem o tom, ale potom jsem raději zvolil tu cestu vlastního download manageru v Joomle. Rád bych ty registrace na stránkách úřední desky využil k tomu, abych zaregistrované lidi informoval o nových verzí, apod.
Nicméně jsem si aspoň dal do svého podpisu odkaz na stránky ÚD.
Jinak jsem na stránkách ÚD přidal diskuzní fórum, takže by asi bylo lepší se přesunou tam ...

28. bře 2011 15:39 #73445
Odpověď od Vladimír
Uživatel
To houbak: Popripade bych nainstalovat starsi verzi Joomly kvuli UD. Jeste jsem si vzpomel, ze tu bylo uvedeno ve vlakne, ze se pridava pouze jeden soubor. My jich mame vetsinou po jednom dokumentu ale vyskyt dvou a vice dokumentu na UD je docela casty (jak kdy). Napriklad odbor rozvoje a uzemniho planovani posle 12 souboru, celkem 50 MB. Zabalit to nemohu, jelikoz obcan by si nevedel rady s archivem ZIP ci RAR. Az by byl cas, urcite bych privital verzi UD na J 1.6 :)

01. dub 2011 08:57 #73697
Odpověď od Vladimír
Uživatel
Mohl bych poprosit o to, aby bylo mozne pridavat vice nez jeden soubor.

01. dub 2011 09:08 #73698
Odpověď od Dan
Začátečník
Ahoj, to už se řešilo na začátku vývoje a nakonec jsme to zavrhli. Vím, že ZIP nebo RAR není úplně ideální, ale dá se to obejít tak, že se vloží např. pouze vyhláška a na přílohy se odkážeš v popisu dokumentu (odkázat se dá třeba na článek, kde může být odkazů spousta ;)

Pro srovnání: na fyzické úřední desce taky většinou nevisí všechny přílohy (např. územní plán), ale pouze ta vyhláška, kterou musí obec zveřejnit.

01. dub 2011 10:25 #73710
Odpověď od Vladimír
Uživatel
To eiland: Ja vim, ze to bylo zavrhnuto, jen jsem chtel jestli by se to dalo dodelat. Vim, ze na fyzicke UD neni vsechno ale u nas se na web davaji vsechny, ktere se tykaji konkretniho zverejneni, viz uz jsem psal uzemnim planovani. Odkazovanim na jiny clanek ci vytvareni odkazu je mi jasne ale pro funkci UD moc zdlouhave. Je to cas navic.

01. dub 2011 10:36 #73711
Odpověď od Vladimír
Uživatel
Jeste jeden dotaz, je mozne komponentu UD naklonovat ? Rad bych ji pouzil pro Verejne zakazky, jedna se o vyveseni na urcitou dobu se soubory.

Powered by Fórum