Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Katalog joomla profíků ?

13. srp 2007 13:23 #22468
Odpověď od Roman Kršňák - Joomla4u
Uživatel
Dobrý nápad to je, ale už se tady o tom jednou bavilo a nějak to usnulo. Tak snad to teď neusne :P Já už se přihlásil adminovi!

13. srp 2007 14:38 #22485
Odpověď od Cooper
Uživatel
Souhlas, ale kdo posoudi, kdo je profik a zaslouzi si byt na takovem seznamu?

Nakonec to dopadne tak, ze tam budou chtit byt vsichni, kdo spravuje alespon jednu instalaci Joomly, tj. temer vsichni zaregistrovani na tomto webu :woohoo:

Pro HonzuG: co spis udelat nejaky ten sraz a u pivka rozebrat potencialni moznosti komercni spoluprace? Joomla jako platforma skyta velky potencial pro vydelek. Co jsem mel moznost poznat, tak je tu cca 3-5 lidi, kteri uz maji s Joomlou komercni uspech, ktery stoji za zminku. Rozdelit si kompetence a rozjet to ve vetsim by urcite stalo za to B)

Příspěvek editován: cooper, v: 13/08/2007 14:40

13. srp 2007 14:41 #22486
Odpověď od Sentinel
Uživatel
:laugh: mno mam pocit, ze se puvodni napad zacina zvrhavat v neco, co nebylo az tak moc mysleno :) aspon ja to pochopil spise tak, ze by byl seznam lidi, kteri maji uz rozsahle zkusenosti a dokazi poradit tem zacinajicim ...
ted uz se tu zacina mluvit o komerci atd :) jiste by bylo dobre vedet i to, na koho se obratit, pokud bych chtel udelat na zakazku nejaky projekt ...

13. srp 2007 14:49 #22487
Odpověď od Roman Kršňák - Joomla4u
Uživatel
Jasně pokud jde o radu atd, tak od toho je tady forum a každý kdo ví tak poradí zadarmo. Ale pokud je tady dotaz typu "udělá mi to někdo?" tak to už je horší, to už i Honzag si řekne o prachy :P Jsem taky pro komerční katalog a klidně si za umístění připlatím ;)

13. srp 2007 14:50 #22488
Odpověď od Cooper
Uživatel
Pokud vznikne nejaky seznam, musi ho nekdo spravovat a rozhodavat kdo tam smi byt a kdo ne - tj dalsi prace navic, ktera bude suplovat informace na foru. Kdo hleda, na foru najde pomoc zdarma i za penize.

Osobne tu vidim nekolik odborniku, kteri si zcela prirozene jedou kazdy na svy triko a to je dobre. To, co navrhuju je, spolecne se ozrat a vytvorit zajimavy komercni projekt, ktery ma velkou sanci na uspech!

13. srp 2007 14:50 #22489
Odpověď od Pavel Kolář
Uživatel
Nemyslím, že by bylo na škodu když se budou v katalogu prezentovat všichni kdo spravují byť jen jednu instalaci joomly ne ? ? Tento server je o výměně informací a zkušeností.

S tím setkáním u piva - klidně se sejděte, to přeci nijak nesouvisí s původním nápadem. Ale těžko si nějaký moravák půjde sednout na pivo s kolegou do Plzně atd...................

Šlo mi jen o to, že by každý mohl prezentovat svojí práci a k ní připojit svou nabídku, ať už komerční či jinou. A začátečníci či lidé kteří něco v joomle pořebují by měli z čeho vybírat, (konkurence mnohdy zvyšuje kvalitu) B) ale nevím zda to zdejší návštěvníci vůbec chtějí ............

Powered by Fórum