Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Katalog joomla profíků ?

13. srp 2007 15:26 #22493
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No on hlavní problém vidím v tom, že skoro každý o sobě napíše, že je profík, který umí všechno, vystaví komponenty, ke kterým zde stáhnul češtinu a obalí nějakým "marketingem" a ve chvíli, kdy mu nepůjde SEO, tak bude mámit z ostatních nervózně radu. Nechci nikoho osočovat a ani to generelizovat, ale takové případy tu byly.
Co vím, tak zatím vše funguje tak, že ten, kdo něco umí a něčemu rozumí, radí ve fóru a v podpisu má na sebe kontakt. Tím o sobě dává nejlepší reference, že dané problematice fakt rozumí. No a pak se mu i ozývají zákazníci s poptávkou kömerčních služeb. Vím, že to funguje a vím, že dobře.

Nevím, zda na tomhle webu nabízet reklamu, formou reklamy, nebo Vás spíš tlačit do toho, ať radíte na fóru a děláte si reklamu (rozumnou) na sebe touhle cestou. Co Vy na to?

HonzaG

PS: Vyhrožoval jsem, že můj příspěvek do téhle diskuze s číslem 3000 bude poslední. Těšíte se?:-)

Příspěvek editován: honzag, v: 13/08/2007 15:31

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

13. srp 2007 15:29 #22494
Odpověď od Sentinel
Uživatel
za b) je spravne :)

13. srp 2007 15:32 #22495
Odpověď od Linelabcz
Admin
honzag napsal:

PS: Vyhrožoval sjem, že můj příspěvek do téhle diskuze s číslem 3000 bude poslední. Těšíte se?:-)


Ale Honzo, to je nějaký for, nebo přejdete na Fireboard od nuly?

13. srp 2007 16:11 #22500
Odpověď od Longfly
Uživatel
Možná by stálo za to vytvořit soutěž.
"Oživilo by to portál a možná i přitáhlo nové uživatele Joomly."
Soutěž může vypadat následovně.
Mohlo by být několik kategorií.
Třeba: komerční projekt, neziskový, osobní stránky, firemní prezentace, zábavní portál a třeba ještě další.;)
U každého webu by byl napsán autor s odkazem na jeho stránky.
V každé kategorii by se potom dalo hlasovat.

A když už by se udělal nějakej katalog mohli by tam být upřednostňovaný výherci soutěže z každé kategorie.

Soutěž by se mohla opakovat vícekrát než jednou za rok .Ceny by možná byly taky vhod. :blink:
Je to jenom názor tak mě neukamenujte.:dry:

SEO, WEBY, GRAFIKA. Hledám práci externě.

13. srp 2007 17:57 #22505
Odpověď od Filip Bartmann
Začátečník
A co udělat něco jako burzu projektů v Joomle, kde když někdo bude něco potřebovat v Joomle naprogramovat, tak napíše co to má dělat a kolik za to chce dát.

Máte problémy s Joomlou!?: skype: filbar

13. srp 2007 18:19 #22506
Odpověď od Pavel Kolář
Uživatel
Laiwis napsal:

Možná by stálo za to vytvořit soutěž.
"Oživilo by to portál a možná i přitáhlo nové uživatele Joomly."
Soutěž může vypadat následovně.
Mohlo by být několik kategorií.
Třeba: komerční projekt, neziskový, osobní stránky, firemní prezentace, zábavní portál a třeba ještě další.;)
U každého webu by byl napsán autor s odkazem na jeho stránky.
V každé kategorii by se potom dalo hlasovat.

A když už by se udělal nějakej katalog mohli by tam být upřednostňovaný výherci soutěže z každé kategorie.

Soutěž by se mohla opakovat vícekrát než jednou za rok .Ceny by možná byly taky vhod. :blink:
Je to jenom názor tak mě neukamenujte.:dry:


To je dobrý nápad ...

Katalog by mohl pomoci mnoha lidem kteří o joomlu mají zájem ale nebudou pátrat ve foru kdo, kolikrát a jak kvalitně někomu poradil ne ? ? Taky mne nekamenujte B) je to jenom nápad, nemyslím, že by tím komunita joomláků nějak utrpěla spíš naopak ........

Příspěvek editován: koli, v: 13/08/2007 18:21

Powered by Fórum