Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Katalog joomla profíků ?

13. srp 2007 18:26 #22507
Odpověď od Pavel Kolář
Uživatel
pro příklad kdo by mohl v katalogu najít co hledá - www.joomlaportal.cz/index.php?option=com...22491&catid=29#22491
a mnoho dalších tohle není jediná diskuze kde se o joomle mluví, jen jsem si myslel, že by to pomohlo ......

13. srp 2007 20:36 #22512
Odpověď od Karel Neugebauer - itx.cz
Nováček
V této době vzniká portál skupiny profesionálů, kteří řeší vše okolo CMS Joomla. Jakmile bude hotový, určitě se o tom dozvíte.

Já osobně bych asi podobné výzvy na web nedával, protože se ozve skupina lidí, u které člověk nikdy nemá jistotu jestli to co prezentují opravdu udělali. Nejlépe je se selektivně obracet na vybrané lidi/firmy. Např. já osobně bych ad A zkusil ty co pravidelně a profesionálně pomáhají na fóru se složitějšími problémy. ad B bych určitě oslovil lidi co píšou články o Joomla (nejenom) pro tento web, dále ty co se o Joomlaportal starají, popřípadě autory komponent nebo šablon (postačí mrknou třeba v překladech jména autorů). Pokud jsou tito lidé zaneprázdnění (což se docela často stává), minimálně Vás odkážou na někoho, kdo v tomto oboru pracuje na určité úrovni.

Příspěvek editován: XarlieN, v: 13/08/2007 20:39

itx.cz - komplexní služby v IT ... hostime.cz - webhosting nejen s podporou Joomla

13. srp 2007 20:49 #22513
Odpověď od Linelabcz
Admin
XarlieN napsal:

V této době vzniká portál skupiny profesionálů, kteří řeší vše okolo CMS Joomla. Jakmile bude hotový, určitě se o tom dozvíte.


honzag napsal:

PS: Vyhrožoval jsem, že můj příspěvek do téhle diskuze s číslem 3000 bude poslední. Těšíte se?:-)


Co Joomlaportál.cz? Redirect na portál skupiny profesionálů?:blink:

13. srp 2007 21:03 #22514
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No neutíkal bych od tématu. Pánové a dámy, ozval se mi zatím jediný z Vás :-) Nepočítám kolegy, se kterými již spolupracujeme.

Ještě někdo tvoří weby, nové komponnety, originální šablony? Nebo všichni další "profesionálové" upravují jen existující věci?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

14. srp 2007 08:47 #22528
Odpověď od Petr Mišák
Uživatel
I když sem do joomla světu už nějakou tu ruku k dílu přiložil a i nadále přikládat budu, zatím profík nejsem, ale až budu ozvu se :)

www.mach4.cz - vše o Media Center PC (Home Theater PC)
www.htpc-shop.cz - specializovaný eshop zaměøující se na HTPC, neboli Media Center PC
www.android-google.cz - vše o novém OS pro telefony Google Android

25. srp 2007 22:50 #23005
Odpověď od dandyy
Uživatel
Že jsem tak smělý - kolik se tak asi platí za vytvoření šablony? takové té běžné, pro člověka, který nemění rozhodnutí o vzhledu každým okamžikem. ;)

edit: kde se dá najít kompletní ceník.. kohokoliv ;)

Příspěvek editován: Dandyy, v: 25/08/2007 22:54

Mùj hlavní joomla web www.ihd.cz

Powered by Fórum