Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

07. lis 2018 22:08 #137565
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Pouze taková drobnost ... když se horní menu přichytí k hornímu okraji, tak není zvýrazněna aktivní položka menu.

Jinak nové stránky chválím! Třeba mě i něco napadne a také přispěji nějakým článkem...

08. lis 2018 08:27 #137567
Odpověď od Linelabcz
Admin

Houbák napsal: Pouze taková drobnost ... když se horní menu přichytí k hornímu okraji, tak není zvýrazněna aktivní položka menu.

Jinak nové stránky chválím! Třeba mě i něco napadne a také přispěji nějakým článkem...


Opraveno, díky. Už se teším na článek ;-)
Poděkovali: Svatopluk Vít

08. lis 2018 09:10 #137568
Odpověď od Cufe
Admin
Modul Komentáře má zobrazovat obecně nejnovější komentáře nebo vždy první komentář v článku? Aktuálně zobrazuje první komentář u článků.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

08. lis 2018 12:42 #137571
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel

Linelabcz napsal: Opraveno, díky. Už se teším na článek ;-)

Super ... ještě jsem si všiml, že není aktivní položka menu, když mám otevřený dotaz ve fóru. Jedná se o obě varianty menu.

08. lis 2018 14:24 #137572
Odpověď od Linelabcz
Admin
Aktivní je www.joomlaportal.cz/forum-posledni-temata , druhá část fóra tedy kategorie není součástí horního menu. Proto nemůže být aktivní.

Powered by Fórum