Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Rada s pluingem

10. bře 2012 06:26 #91077
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Kazdy ma svoje zkusenosti, nevidim v tom problem. JA ja nezkousel, jejich sablony jsou uplne mimo moje zajmy a upravit si je neumim. Musim vybirat z toho, co mne vyhovuje, ale popdora u RT je fakt otresna. Na polovinu dotazu ve foru ti ani nikdo neodpovi a odpovedi na ne nenajdes a jinam se nedopises. Na druhou stranu patri k tem levnejsim, ale uvazuju o Gavicku, kde je clenstvi doizvotni, zadny obnovovani kazdy rok.

10. bře 2012 07:31 #91078
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
ja jsem u joomlart nekolik let a nemohu si stezovat
jejich sablony patri k nej a framework je take velmi zajimavy

problem, radku178, vidim v tom, ze pro Vas je sablona to, jak vypada a s tim dale neoperujete
pro me je sablona zacatek, je to jen jakysi predpripraveny mustr, ktery dale upravuji, menim barvy, rozmery, doplnuji pozice, ... proste jde hlavne o nejake rozvrzeni, ktere urychli praci

nevyhodou vsech soucasnych sablon je, ze jiz nejakou dobu (tusim dva roky) nepodporuji IE6, coz v pripade prace pro firemniho klienta neni omluvitelne => IE6 se proste doresi a je to

Gavick stavi sablony na joomlart frameworku a nektere jsou dokonce velmi podobne, ale cena je vice nez zajimava (joomlart je asi nejdrazsi developer co znam), takze gavick klidne smele doporucim

Joomla! pro každého

10. bře 2012 09:38 - 10. bře 2012 09:42 #91080
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja proti JA nic nemam. Neznam ho. Jinak ano, je to pravda, ja musim koupit to, co uz v kupovane verzi vypada nejbliz tomu, co potrebuju, protoze si to nejsem schopen upravit a proto to taky kupuju. Kdybych si to umel upravovat, tak nejsem zavislej na RT. Ted napriklad resim uz skoro tyden umisteni obrazku uvozovek do sablony.

Nektery RT sablony maji peknou uvozovku v blockquote a jiny ne. Zkopiroval jsem kod z tech hezkych do me a stejne to nefunguje. Uz se to ale aspon seradi, ale obrazek tech peknych a velkych uvozovek to neukaze. Takze ted jsou duvody toho, proc kupuju sablony jasny. Jsem proste uzivatel, ne programator, i kdyz nektery veci jsem si v zablone zmenil sam, po nekolikadennich zkoumani a porovnavani souboru, ale tohle treba nemuzu objevit. Na RT foru poradili neporadili.

Takze fakt uvazuju o Gavicku, protoze to dozivotni clenstvi je lakavy. Na druhou stranu RT ted konecne udelali novy rozsireni a ta sablona s tim vypada fakt dobre, takze zvazuju i prodlouzeni (jenze opet v me to nebude vypadat uplne ok a upravy si neudelam). Konci mne to tam za 14 dni.

JInak barvy si menim taky, taky proto si vybiram od RT sablony s Color Chooserem. Umoznuje menit temer vse v adminu sablony a to je taky dalsi z duvodu, kteyr me u RT drzi.

Powered by Fórum