Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Rada s pluingem

08. bře 2012 21:01 #91049
Rada s pluingem od KoZi_piss
Uživatel
Ahoj Joomlaři, dneska jsem po x letech přešel na tento pro mě zatím neznámý CMS.

Měl bch na Vás pár otázek, jelikož se zatím neorientuji.

Dostal jsem za úkol vytvořit portal pro inzerci, kde by si uživatel po registraci mohl vyložit do předem připravených kategorii svůj inzerát, za který by posléze zaplatil nějakým způsobem.

Chci se Vás zeptat je tato vize realizovatelná na Joomle ?

Mohl by mě někdo z Vás prosím nasměrovat jaký pluing nebo doplněk použít nebo odkázat ne vlákno kde se něco podbného řešilo.

Popřipadě jsem ochoten zaplati zkušenému programatorovi za jeho služby, než se dostanu do víru joomly :)

08. bře 2012 22:11 #91050
Odpověď od Bong
Moderátor
Myslím, že byste měl nejprve použít vyhledávání, buď zde na fóru , nebo na internetu .

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. bře 2012 08:02 #91052
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
vytvorit portal po inzerci bez zkusenosti ... = no, to je tedy odvaha

jasne, splacat par komponent k sobe, to zvladne kdokoliv, ale aby se tomu dalo rikat kvalitni portal, tak to chce vice nez jen umet neco s joomla

mj-pripravte si finance, protoze bez investic se neobejdete (napr placena rozsireni, kvalitni sablona, ...)

Joomla! pro každého

09. bře 2012 17:18 #91071
Odpověď od lukas hajek
Pokročilý uživatel
Souhlasim, ze pokud jsou penize, tak se vyplati si sablonu koupit. Ja jsem to roky resil free sablonama, ale je tam rozsah od vybornych - nepouzitelny a stoji to spoustu casu hledani nejake funkcni. Placeny jsou vetsinou bezproblemovy, odladeny i pro telefony a ipady a hlavne maji kvalitni dokumentaci a podporu, ze strany vyvojaru. Osobne si myslim, ze u placenych sablon uz zustanu, protoze ta castka neni tak velika v pomeru s tim, kolik casu usetrite.

09. bře 2012 18:38 #91072
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
No tak s podporou u placenych sablon s tebou nesouhlasim. Platim si RT a mam jich plny zuby. Chtel jsem prejit k Yootheme a na forech je na ne snad jeste vic stiznosti, nez na RT, takze se presun zatim konat nebude. A jini vyrobci nemaji ani priblizne podobny sablony, ktery chci, krom jednoho, ale ten si v pohode naflaka 150-200 w3c chyb na hlavni stranku, takze ten takjy nepripada v uvahu.

09. bře 2012 21:43 #91076
Odpověď od lukas hajek
Pokročilý uživatel
Aha, tak to je zajimave, ja jsem se rozhodl pro Joomlart a zatim dobry. Ale taky jsem se rozhodoval mezi RT a YT a JA. Takze urcite prinosna informace. Mozna by bylo fajn, kdyby moje zkusenosti nekdo potvrdil/vyvratil, abych nesiril spatny doporuceni.

Powered by Fórum