Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Inštalácia Joomla na active.24.cz

13. zář 2013 11:06 #110984
Odpověď od Andrea
Nováček
ďakujem, len problém je v tom, že do toho zákazníckeho centra sa mi nedá dostať, nechápem, pritom login aj heslá sú tie čo mám mať.

13. zář 2013 18:34 #111001
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Tak si nechte poslat heslo k zákaznickému centru a pak změňte heslo databáze. Problém by mohl být tam. Jinak nevím, proč by to nemělo fungovat. PHP MyAdmin vůbec není potřeba při instalaci. Na Active24 jsem instaloval několik desítek Joomla! CMS je to skutečně otázka jedné minuty.

13. zář 2013 18:54 #111003
Odpověď od Andrea
Nováček
ďakujem, už mi to konečne funguje :)

15. zář 2013 00:36 #111073
Odpověď od Andrea
Nováček
Prosím a kde sa generuje to heslo. Cez phpMyadmin to nikde neviem nájsť.
Robila som teraz s tým kickstartom ale nové heslo pre databázu som negenerovala (neviem kde sa to robí), dala som aj Directly aj cez FTP (cez to kickstart.php) ale stále mi to vyhadzuje chybu. Neviem či je to tým heslom. Urobila som len to, že v FTP som celú Joomlu vymazala, nahrala som cez ftp server zip Joomla, kidkstart.php a to je všetko. Teraz naozaj neviem čo s tým.

Martin70 napsal: Po zřízení serveru (do 60 min.) přijde z Active24 mail, kde jsou všechna hesla - jak FTP, tak databáze. Tyto zadám a vše proběhne. Dělal jsem snad 40 instalací. POZOR! Pokud smažete obsah serveru a instalujete znovu, je nutné změnit heslo databáze! A většinou se stává (nevím proč), že když si zadáte to původní, tak ho to nebere, musíte si zadat nové, já si to heslo většinou nechávám vygenerovat.

A máte správně nastavené DNS na doméně? I když když začne instalace, tak asi ano. Zkuste si vygenerovat nové heslo databáze v zákaznickém centru.

15. zář 2013 00:41 #111074
Odpověď od Andrea
Nováček
A ešte mi vypisuje že nejde otvoriť README.html kvôli zapisovaniu. Keď som to chcela zmeniť v FTP na zapisovateľné tak mi to stále vyhadzuje, že atribúty vzdialených súborov sa nepodarilo zmeniť. Ke´d dám zmeniť atribúty, tak to proste nejde. Len nechápem prečo, či potom nie je problém na hostingu.

15. zář 2013 10:54 #111081
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Nové heslo databáze se generuje v zákaznickém centru Active24. Rozkliknete si údaje o serveru, kliknete nastavení databáze MySQL (pod nastavením chybových stránek) a změnit heslo. Toto je nutné, pokud jste v zákaznickém centru použila "Vymazání obsahu".

Powered by Fórum