Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Inštalácia Joomla na active.24.cz

15. zář 2013 20:35 - 15. zář 2013 20:39 #111086
Odpověď od Andrea
Nováček
Tak som získala vygenerované heslo, nahrala som joomla adresáre znova do wwwroot cez total commander. Nainštalovala Joomlu, všetko OK, ale znova sa mi nedá nič inštalovať ani sa nedostanem do globálnych nastavení v administrácii. Ja už naozaj neviem v čom je problém či nemajú chybu oni na serveri, atribúty sa mi zmeniť nedajú, takže sa nedá nič zapisovať.
Robila som to aj s kickstartom.php, dala som si aj directly, nešlo, tak som si vypisovala ja údaje a vyhadzuje tú istú chybu, niečo o LICENCE, tak ja už vážne neviem čo je zle. :(

A ešte som napísala aj na active24 či náhodou nemajú niečo oni tam, však to nie je možné aby mi to nefungovalo, vyskúšala som čo sa dalo aj čo ste mi tu radili a nikam som sa nedostala.

A ešte toto mi vyhadzuje v administrácii keď chcem niečo nainštalovať:


JFTP: :connect: Could not connect to host ' 127.0.0.1 ' on port ' 21 '
Looks like User's credentials are no good...
Please enter a package directory

16. zář 2013 05:58 #111110
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Tak to bohužel nevím. Sice Windows nepoužívám, ale nechápu, proč se nedají změnit atributy souborů v Total Commanderu.

Jinak já mám na všech serverech u Active24 složky: home, logs, session, tmp a www. Nemám tam žádný wwwroot. Děláte instalaci do správné složky? Neinstalujete to o jednu úroveň výš?

16. zář 2013 06:07 #111112
Odpověď od Bong
Moderátor
Když něco děláte, musíte to dělat pořádně a ne pokaždé jinak. Když vám radíme nahrát ZIP a rozbalit, tak už nic jiného přes TC dělat nesmíte (nahrala som joomla adresáre znova do wwwroot cez total commander.).

1. Smažte všechny stávající soubory a složky v kořenové složce.
2. Běžte do administrace vašeho hostingu a nainstalujte si Joomlu pomocí jejich funkcí. www.active24.cz/produkty-a-sluzby/webhos...bu-jednim-kliknutim/
3. Nebo nahrajte přes TC do kořenové složky instalaci Joomly (ZIP) a soubor kickstart.php
4. Spusťte kickstart.php a ZIP rozbalte, nic víc.
5. Smažte přes TC soubor kickstart.php, instalační ZIP a zapomeňte, že nějaký TC existuje.
6. Zadejte URL vašich stránek a nainstalujte Joomlu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. zář 2013 08:25 #111116
Odpověď od Andrea
Nováček
Keď si otvorím FTP Manger tak tam mam nazovstranky.sk, to si kliknem, otvorí sa mi: ErrMsg, Logs, Store, Upload a WWWRoot. Takže si otvorím wwwroot a tam to nahrám. Nič iné tu už nie je. Akurát v tom wwwroot je ešte nejaké DRead súbor ale to tu už bolo, takže neviem či to tam nechať či ako. Keď to otvorím, nič tam nie je.

Martin70 napsal: Tak to bohužel nevím. Sice Windows nepoužívám, ale nechápu, proč se nedají změnit atributy souborů v Total Commanderu.

Jinak já mám na všech serverech u Active24 složky: home, logs, session, tmp a www. Nemám tam žádný wwwroot. Děláte instalaci do správné složky? Neinstalujete to o jednu úroveň výš?

16. zář 2013 08:27 #111117
Odpověď od Andrea
Nováček
No však ja som to tak aj robila, najskôr som si to robila ako ste písali cez ten Kickstart ale stále mi to vyhadzovalo chybu, nepustilo ma to ďalej, písala som už o tom, takže som to nedokázala rozbaliť. Tak som vymazala zip aj kickstar a znova som to skúsila cez TC už s tým novým heslom.

Bong napsal: Když něco děláte, musíte to dělat pořádně a ne pokaždé jinak. Když vám radíme nahrát ZIP a rozbalit, tak už nic jiného přes TC dělat nesmíte (nahrala som joomla adresáre znova do wwwroot cez total commander.).

1. Smažte všechny stávající soubory a složky v kořenové složce.
2. Běžte do administrace vašeho hostingu a nainstalujte si Joomlu pomocí jejich funkcí. www.active24.cz/produkty-a-sluzby/webhos...bu-jednim-kliknutim/
3. Nebo nahrajte přes TC do kořenové složky instalaci Joomly (ZIP) a soubor kickstart.php
4. Spusťte kickstart.php a ZIP rozbalte, nic víc.
5. Smažte přes TC soubor kickstart.php, instalační ZIP a zapomeňte, že nějaký TC existuje.
6. Zadejte URL vašich stránek a nainstalujte Joomlu.

16. zář 2013 09:07 #111118
Odpověď od Bong
Moderátor
TO andreah77: zkuste se podívat do administrace Joomly, zda nemáte zapnutou FTP vrstvu.

TO Martin70: s operačním systémem tento problém nesouvisí. Prostě jsou na serveru odlišní vlastníci složek a souborů pro složky a soubory vytvořené skriptem (Joomla, kickstart,...) a přes FTP (TC, Filezilla,...). Pokud vytvoříte složku nebo soubor přes FTP, nelze k nim plně přistupovat přes skrip a naopak.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum