Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla Admin nefunguje

09. čvc 2020 15:00 #142685
Joomla Admin nefunguje od Brunky
Uživatel
Zdravim,


po dlhej dobe som sa chcel prihlasit do adminu na mojej stranke spravenej v joomle a ked otvorim,link /administrator, nevyskoci mi ani klasicky joomla admin login page ale iba dake vyplnenie mena a hesla v prehlaidaci. Mozte sa pozriet ide o stranku: pozicovnamasiek.sk/administrator
Vobec neviem co sa pokazilo alebo o co ide. Som dost webamater. Moze ist o dake hacknutie? Nakolko ziadne z mojich hesiel tam nefunguje a zmenil som nanovo pre admina aj v databazach heslo a stale sa neviem prihlasit. Prosim o akukolvek pomoc.

Dakujem

09. čvc 2020 16:05 #142687
Odpověď od Bong
Moderátor
Já na vašich stránkách vidím standardní přihlašovací formulář Joomly 3.9.12.

Vidíte to samé? Takže problém je v zapomenutém heslu?

Změna hesla administrátora v Joomla!
Nástroj na změnu hesla administrátora v Joomla!

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. čvc 2020 16:12 #142688
Odpověď od Brunky
Uživatel
Dakujem za rychlu reakciu. Ja ho praveze nevidim, namiesto toho vidim toto(vid, priloha a ak tam zadavam udajw tak stale pisu ze su chybne). Vidim to na roznych prehliadacoch aj na PC aj na mob.
Přílohy:

09. čvc 2020 16:47 #142689
Odpověď od Bong
Moderátor
Ve všech prohlížečích (Firefox, Chrome, Edge) ať na PC, tak i mobilu, nevidím žádný problém.

To co máte na screenu mi připadá jako okno z Chrome. Nemůže to souviset s tím, že na stránkách nemáte https?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. čvc 2020 17:03 #142690
Odpověď od Brunky
Uživatel
Vyriesene. Pomoho mi ze ste dali vediet ze vam to normalne ide. Lebo mne ani zene to neislo na ziadnom zariadeni a tak ma napadlo zapnut si VPN a pripojit sa na slovenky server. Nakolko som teraz v NL a zrazu vsetko ide ako ma. Naozaj som nevedel ale ze toto moze byt problem, nerozumiem tomu ale vyriesene dakujem.

Powered by Fórum