Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Edit stránek z frontendu

26. dub 2024 16:48 #149401
Odpověď od Cony
Moderátor
A to /prihlaseni-technika je stránka jakého typu?
Máte menu položku pro formulář přihlášení? Přijde mi že ne. Založte si jí, a pak se po chybném přihlášení zobrazí tato podstránka se zobrazenou chybovou hláškou. Jelikož budete mít samostatnou položku v menu, můžete si nastavit jaké moduly zobrazovat.

02. kvě 2024 10:33 #149404
Odpověď od Johny
Uživatel

Cony napsal: A to /prihlaseni-technika je stránka jakého typu?
Máte menu položku pro formulář přihlášení? Přijde mi že ne. Založte si jí, a pak se po chybném přihlášení zobrazí tato podstránka se zobrazenou chybovou hláškou. Jelikož budete mít samostatnou položku v menu, můžete si nastavit jaké moduly zobrazovat.

/prihlaseni-technika je stránka, na kterou odkazuje položka Technik v hlavním menu. Tato stránka je prázdná, zobrazuje se na ní standardní modul přihlášení do neveřejné části webu, který je součástí J4. Jak jsem psal, úspěšné přihlášení i úspěšné odhlášení se (pokud není nastaveno přesměrování v přihlašovacím modulu) zobrazuje na této stránce ( /index.php/prihlaseni-technika ) správně, ale chyba při přihlášení vede jinam ( /index.php/component/users/login?Itemid=101). Položka 101 (Itemid 101) je modul administrace "Post Install Messages", v něm se dá nastavit pozice jeho zobrazení, ale samozřejmě jen v administraci...

02. kvě 2024 15:46 #149405
Odpověď od Johny
Uživatel
Ještě doplním, že kromě chyby při přihlášení se nevhodně (na úvodní stránce webu) zobrazují kromě chyby při přihlášení i odkazy na obnovu hesla (index.php/component/users/reset?Itemid=101) nebo obnovu přihlašovacího jména (index.php/component/users/remind?Itemid=101)

06. kvě 2024 21:47 #149416
Odpověď od Cony
Moderátor
Jak jsem psal, je potřeba vytvořit menu položky pro přihlášení (popř. zapomenuté heslo apod.). Jsou to typy položek schované v sekci "Uživatel". Pak vše začne fungovat správně. 101 určitě není modul, ale ID nějaké položky v menu, ale to je jedno. Pokud vytvoříte ty položky v menu jak píšu, bude to fungovat správně.

Powered by Fórum