Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Edit stránek z frontendu

27. lis 2023 21:20 #148896
Odpověď od andr
Uživatel
Dobrý den,
moc Vám děkuji za radu, vyřešila jsem to vytvořením nového menu pro administraci a šablonou Cassiopeia.
Jen pokud chci vytvořený článek upravit, tak vzhled editoru je trochu nepřehledný. Zkouším nastavovat editor 
uživatele na JCE nebo TINY MCE, ale žádná změna se v editoru článků neděje.
  Níže posílám prt sc a předem moc děkuji.
andr.
 

28. lis 2023 18:31 #148898
Odpověď od Bong
Moderátor
Menu pro administraci z frontendu + Cassiopea, to je nejednodušší a elegantní řešení.

Vypadá to, že uživatelé nepoužívají žádný editor. Nastavte:

Globální nastavení - Veřejná část - Výchozí editor: Tiny MCE (normálním uživatelům stačí, alespoň tak "neprasí" s úpravami textu).

Dále zkontrolujte nastavení všech uživatele(ů), kteří editují, nezpomeňte na sebe. A nastavte jim výchozí editor (bude použit ten, který nastavíte v Globálním nastavení)

Uživatelé: Úprava uživatele - záložka Základní nastavení - Editor uživatele: - Použít výchozí -

Pak vyzkoušejte. Mělo by to fungovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. pro 2023 20:45 #148959
Odpověď od andr
Uživatel
Moc Vám děkuji za rychlé reakce a Vaší pomoc! Je vyřešeno!
Krásné dny.
Andr.

14. pro 2023 23:11 #148962
Odpověď od Bong
Moderátor
Šikovný plugin. Udělal jsem k němu češtinu, ta sice není až tak potřebná, ale když už, ...  Bongovo! - Ke stažení - System - Clean Edit

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Linelabcz

16. pro 2023 12:30 #148967
Odpověď od andr
Uživatel
Dobrý den,
mohu ješťe poprosit o radu, zda je možné v Joomla 4 editovat z frontendu modulBlog Post Accordeon Responsive v nižšší verzi Joomla bylo možné tento modul editovat po upgradu na vyšší verzi nelze, respektive se mi neukazuje po přihlášení do administrace z frontendu úprava modulu jako aktivní. 
Předem Vám moc děkuji.
Andr.

Powered by Fórum