Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kategorie nebo článek a článek v jednom

12. led 2016 13:59 - 12. led 2016 14:06 #125187
Dobrý den,

chtěl bych z kategorie nebo článku (obrázkové) odkazovat na článek pod stejným menu.
Code:
http://furnish-idea.com/index.php/interier

Jde to takto vůbec? Protože nevím, jak to nastavit. K menu interiér mohu dát kategorie, nebo seznam kategorií, nebo jen článek, tak jak to mám teď, ale kam budu odkazovat třeba článek na kuchyně? Právě nevím, kam mám ten článek kuchyně odkazovat, respektive pod co ho dát. Protože menu interiéry již mají danou kategorii a nebo samostatný článek. Respektive, jde dát článek pod článek? Při psaní kódu bych na to jednoduše odkazoval "a href" em, ale tady nevím.

Snad je to k pochopení :D

Děkuji za pomoc.

12. led 2016 14:43 - 12. led 2016 14:49 #125188
Odpověď od Bong
Moderátor
Předem si vypněte vytváření hezkých URL v Joomle.Web vytváříte, toto máte mít vypnuté stejně jako cache...

Jinak nechápu co vlastně chcete. Jak si to udeláte, tak to budete mít. Vytvořte si kategorie a podkategorie dle potřeby a libosti. Například:

Interiér
- Kuchyně
- Ložnice

Do těchto kategorií si nacpěte příslušné články. Odkazovat pak budete na jednotlivé kategorie v zobrazení blog, nebo seznam, podle toho co vám vyhovuje. Nebo přímo na nějaký konkrétní článek v příslušné kategorii...
Jestli se vám jedná o to, že tam chcete nacpat ještě ty realizace, pak přemýšlejte jestli by to neměla být samostatná kategorie s podkategoriemi, nebo lépe rovnou kategorie v nějaké fotogalerii, na které budete z článků odkazovat...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. led 2016 16:30 - 12. led 2016 16:41 #125194
Odpověď od Seth
Začátečník
Kategorie mám vytvořené, viz. příloha.

Dal jsem v menu blog kategorií a do kategorie interiery a kategorie jsem přidal obrázky pro linkování viz příloha. Nalinkoval jsem jen kuchyn. Bohužel kuchyn se ukazuje jen nalinkovaná v kategorii kategorie a ne v interiérech, kde i po smazání obrázků, tam furt zůstávají viz. příloha. Poslední příloha, kde mám zakroužkované modře, bych rád aby to tam nebylo, to docílím v úpravě menu - kategorie - subkategorie - skrýt, ale tím mi zmizí vše a zůstanou tam jen ty obrázky z kategorie interiéry, které nemohu nalinkovat...

P.S.: URL upraveny, cache vypnut
Přílohy:

12. led 2016 16:33 - 12. led 2016 16:42 #125195
Odpověď od Seth
Začátečník
Nejdou mi poslat přílohy...
Přílohy:

12. led 2016 16:39 #125196
Odpověď od Seth
Začátečník

Mr 537h napsal: Nejdou mi poslat přílohy...

12. led 2016 19:15 #125199
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Rozumím tomu dobře tak, že chcete, aby se jeden článek zobrazoval ve více kategoriích?

Powered by Fórum