Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

User profile

11. bře 2013 13:44 #105230
Odpověď od Stanley100
Začátečník
Myslím, že rozumiem, avšak s relalizáciou opravy to bude komplikovaejšie. Vyskúšal som úpravy článkov a zároveň vyskakovacie okno aj v IE ale je to rovnaké ako v mozille. Ak vymením iframe za ajax, nezmení sa zároveň aj štýl vyskakovacieho okna? Čo by ste povedal na to, keby som vám dal prihlasovacie údaje na ftp a poopraoval by ste mi tieto chyby? Sám to asi nezvládnem, prípadne vám môžem za to poslať aj nejaké peniaze, už strácate so mnou veľa času..

11. bře 2013 15:06 #105235
Odpověď od Cony
Moderátor
Promiňte, ale ne, aktuálně mám tak jedině čas odpovídat stručně na dotazy zde, věnovat se něčemu komplexněji mi bohužel teď časové možnosti neumožňují.

11. bře 2013 19:49 #105264
Odpověď od Stanley100
Začátečník
Jasne, chápem. Pridal som teda do index.php šablóny do head:
<head>
JHTML::_('behavior.modal');

a odkaz o vyskakovacom okne:
<a href="#helpdiv" class="modal" style="cursor:pointer" title="Login" rel="{handler: 'iframe', size: {x: 206, y: 285}}">

Obrazovka sa stmaví tak ako aj má, ale nič sa neobjaví (predtým sa objavil prihl. formulár), asi nerozumie tomu helpdiv. Navyše úprava článkov naďalej nefunguje, nebude chyba kdesi úplne inde?

11. bře 2013 23:07 #105273
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud se použije iframe, ten odkaz pak musí odkazovat na login stránku, tedy v href musí být odkaz na stránku, kde je přihlašovací formulář. Nejlépe doplněný o tmpl=component.

12. bře 2013 12:27 #105296
Odpověď od Stanley100
Začátečník
Áno, s linkom na login doplneným o ?tmpl=component to funguje síce s iným zobrazením ale celkom dobre, avšak nerieši to môj hlavný problém a nie som si istý či sa chápeme. Úprava článkov na frontend nieje možná, ak sa v index.php nachádza script spomínajúci mootools, so zobrazením login okna som nemal problém ani v minulosti. Žiadny iný spôsob, ako docieliť úpravu článkov som pri tých desiatkách kombinácií nenašiel. Možno stačí spraviť len drobnú koreciu a už to pôjde zároveň s tým loginom a zachovaním mootools, prelúskal som rôzne anglické fóra ale žiadne z daných riešení nepomohlo.

12. bře 2013 12:56 #105300
Odpověď od Cony
Moderátor
Máte tam neustále konflikty Javaskriptu. Šablona si nahrává vlastní mootools, vlastní SqueezeBox, jQuery, cufon, skripty pro menu, slideshow a bůhví co další. Pročistěte to v té šabloně, stejně polovinu z těch věcí nepoužijete.

Powered by Fórum