Přihlásit se

Pokud jste si oblíbili a koupili některá rozšíření od Perfect - např. The Perfect Contact Form for Joomla, Everything Everyway nebo Open Graph and Twitter Card Tags for Joomla, pak vězte, že je třeba si nově zřídit účet na Joomlashack.com a požádat o přesunutí licencí sem.

K převodu licencí nedošlo automaticky a některá rozšíření, jako Perfect Contact Form for Joomla už si ani ze svého účtu na Perfect nestáhnete.

Perfect Contact Form for Joomla

Tento modul pro vytváření pokročilých formulářů je nově přejmenovaný na Shack Forms Pro. Začala jsem pátrat po aktualizaci poté, co jsem při psaní článku o neviditelné captcha pro Joomlaportál zjistila, že moje verze tuto novou captchu zatím nepodporuje. Bylo mi doporučeno stáhnout si novou verzi z Joomlashack a potvrzuju, že nyní už to funguje - viz screenshot.

Tento kontaktní formulář používám ráda i když má své limity, ale o tom třeba někdy v samostatném článku. Každopádně pokud potřebujete kontaktní formulář, který vyjíždí z tabu na boku stránky a lze ho zobrazovat prakticky na všech stránkách webu, může se vám tento modul líbit. Nezabere místo a přitom se z odkazu v emailu dozvíte, ze které konkrétní stránky vám dotaz došel.

kontaktni formular neviditelná captcha

Everything Everyway

I tohle hodně užitečné rozšíření si Joomlashak přejmenoval - tentokrát na Shack Toolbox. Umí to opravdu hodně a umožňuje vkládat články, moduly, Facebook, Acymailing a další věci prakticky kamkoliv na webu. I tento modul si určitě zaslouží vlastní článek.

Open Graph and Twitter Card Tags for Joomla

Tento plugin vkládá do html stránek tzv. open graph tagy, díky kterým Facebook a Twitter zjistí více o sdíleném článku, přiřadí mu obrázek, nebo více obrázků a popisek. Na Joomlashack tento plugin přejmenovali na Shack Open Graph a více se o něm a jeho nastavení dozvíte v tomto článku na mém blogu.

Používali jste i vy některá z rozšíření polské firmy Perfect? Jaké s nimi máte zkušenosti? Podělte se o ně v diskuzi pod článkem.