Přihlásit se
Chtěli byste Joomla! tričko? Tak neváhejte a čtěte dále, první tři vyhrávají.

Díky Joomlistovi! Šimonu Podlipskému se mi naskytla příležitost koupit pár triček s logem Joomly! přímo z originálního e-shopu. Kromě toho, abych koupil jedno pro sebe jsem jich ještě pět objednal pro ostatní věrné uživatele Joomly!. Jak určitě uznáte, přednostně jsem dvě nabídl HonzaGovi a Svatasovi, kteří si je z nás určitě zaslouží nejvíce. Tři mi ale ještě zbyly.

První tři maily, které mi přijdou na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., trička dostanou. Aby to bylo trochu fér, co jedna adresa, to maximálně jedno tričko. Uveďte tam prosím způsob platby, adresu a velikost - mám dvě XL a jedno L

Co cena? Nemám potřebu na nich nijak vydělávat, takže jsem v podstatě jen tu původní po přepočtu z tehdejšího kurzu dolaru (nějaký ten pátek už mi doma leží) zaokrouhlil. Cena je tedy 300 Kč + poštovné, v případě platby na účet 50 Kč, dobírka bude o 30 Kč dražší. Nebraním se ani osobnímu předaní v Praze, někde poblíž Chodova.

Takže neváhejte, první tři maily vyhrávají :) Ale myslím, že kdyby se tato akce osvědčila, můžeme zkusit zorganizovat i nějaký ten hromadný nákup Joomlavěcí!.

Aktualizace: Trička vyprodána!

Ani se nedivím, že se po tom tak zaprášilo, obzvlášť když byly jenom tři. Ale myslím, že by skoro stálo za to, zorganizovat opravdu hromadný nákup. Pište do komentářů, kdo by měl zájem a myslím, že se nějak domluvíme :)

lice rub