Přihlásit se

Dnes se na stránkách serveru www.root.cz objevilo vyhlášení hlasování v anketě Czech Open Source 2008. Tomu předcházela nominace a 10 nejúspěšnějších postupuje do závěrečného hlasování. Chcete vědět, jak jsme dopadli v nominacích?

Po loňském úspěchu jsme se rozhodli vás opět oslovit a požádat o podporu při nominacích. Naše prosba byla vyslyšena a bylo vyhlášeno závěrečné hlasování. Naši zástupci byli v první desítce nominovaných.

V kategorii Projekt, se nominoval náš portál, v kategorii osobnost jsme se opět propracovali já (Svatopluk Vít) i Honza Guziur a nakonec nová kategorie - blog. Byl jsem velmi potěšen, že i můj blog (svatas.blog.root.cz ) byl nominován.

Nicméně jsme ve fázi "nominací" Oskarů, nyní vstupujeme do fáze proměňování nominací na skutečné Oskary. Tato fáze je neméně důležitá a bez vašich hlasů by byly nominace ztraceny.

Můžeme-li být takto drzí - hlasujte pro nás i v závěrečném hlasování. Pokud chcete vidět Joomlu vysoko, bude určitě zapotřebí mnoha hlasů. Loni jsme dvě nominace proměnili v krásná 5. místa a velmi si toho vážíme. Pokusíte se to letos ještě vylepšit?


 

Děkujeme za hlasy, hlasování končí 9.května 2008.

Tým www.joomlaportal.cz