Přihlásit se

Podšablona Cassiopeia

Cena
Zdarma
Child Template Cassiopeia. Přizpůsobte si základní Joomla! 4 šablonu Cassiopeia a vyzkoušejte všechny nové funkce. Vytvořte si podšablonu podle návodu. Cassiopeia dosahuje v testech rychlosti, SEO a přístupnosti skvělých výsledků. Cassiopeia používá nejnovější nástroje jako Bootstrap 5, Font Awesome 5 a CSS-Grid. Cassiopeia je jednoznačně výbornou volbou pro Joomla! 4.
Pokud používáte jednu Joomla šablonu jako základ pro vaše ostatní projekty a chtěli byste některé části navrhnout odlišně, možná vás bude zajímat, jak vytvořit podřízenou šablonu. Se zavedením podšablon v Joomla! 4 od verze 4.1 je možné vytvořit takzvanou podšablonu "Child Template" pod základní šablonou a změnit pouze věci, které chcete přizpůsobit. Hlavní myšlenkou pro přidání funkce podřízených šablon do Joomla bylo provádět aktualizace šablon, aniž by došlo k přepsání jakýchkoli uživatelem upravených souborů. V podstatě to znamená bezpečnější prostředí pro autory šablon, ale také pro koncové uživatele.

Prozkoumejte nové funkce Joomla! 4, stáhněte si vzorové soubory podšablony zdarma a postupujte podle návodu v článcích.
1 díl: https://www.joomlaportal.cz/tipy/729-cassiopeia-je-univerzalni-joomla-4-sablona-pro-ruzne-weby-dil-1
2 díl: https://www.joomlaportal.cz/novinky/730-cassiopeia-child-template-a-pridani-pozic-pro-moduly-dil-2
3 díl: https://www.joomlaportal.cz/novinky/733-child-template-pro-cassiopeia-css-grid-a-navod-dil-3
4 díl: https://www.joomlaportal.cz/novinky/734-joomla-4-template-cassiopeia-nastaveni-modulu-a-blogu-dil-4
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Prosím nejprve se přihlaste.

Tags

Webdesign

Licence

GPLv2 a vyšší

Typ

Šablona

Ke stažení

Zdarma

Verze Joomla!

Joomla! 4
 
Powered by Phoca Cart

Nové články na webu

 • Rady a návody pro začátečníky Joomla

  Joomla - Skvělé tipy, rady a návody pro začátečníky

  Chystáte se vytvořit své první webové stránky v Joomla? Ale kde začít a co dělat potom? Kdo vám může pomoci?  Musíte si nainstalovat šablonu? Budete potřebovat nějaké rozšíření pro přidání nových funkcí? Seznámení s Joomla a všemi jejími možnostmi může být trošku náročnější. Ale my všichni jsme si tím prošli a kryjeme vám záda. Zkoumejte, buďte trpěliví a bavte se!

  Číst dál...

 • Joomla! 4 - Plánovač úkolů cron

  Seznamte se s novou Joomla! 4 - Plánovač úkolů

  Plánovač úkolů je novou funkcí redakčního systému Joomla! 4. Funkce plánování úkolů pomáhá automatizovat opakující se úkoly, na které často majitelé stránek zapomínají. Plánovač úloh můžete používat pro nejrůznější úkoly údržby webových stránek. Pár nápadů, jak Task Scheduler využít najdete v článku.

  Číst dál...