Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Překrytí administrace infooknem

09. čvc 2020 06:29 #142683
Odpověď od Martin Balcar
Začátečník
Díky Bong, zkusil jsem zaktualizovat, ale Administrace mi hlásí nejnovější verzi. I podle čísel mi přišlo, že 3.9.8 je novější než 3.9.19, ale zkusil jsem to, stáhl balíček, ale po klikání na tlačítko instalace se nic nedělo.
Nicméně, když jsem postoupil k dalšímu kroku z vašeho návodu, tak u databáze mi to hází tuto hlášku:
Přílohy:

09. čvc 2020 08:16 #142684
Odpověď od Bong
Moderátor

Administrace mi hlásí nejnovější verzi. I podle čísel mi přišlo, že 3.9.8 je novější než 3.9.19

Jedná se o číslo verze a každé z nich má jiný význam: 'major.minor.patch'.

stáhl balíček, ale po klikání na tlačítko instalace se nic nedělo

Stáhnul balíček, vybral jej pomocí tlačítka 'Procházet' a pak 'Nahrát & Instalovat'? A přesto se aktualizace nespustila?
V podstatě máte na vyzkoušení postup opravy www.joomlaportal.cz/jak-zacit/632-univer...ava-instalace-joomly :

Vytvořte zálohu souborů a databáze
  • Stáhněte si Joomla! 3.9.8 Full Package (.zip) , jeho obsah nahrajte přes FTP do kořenové složky vaší Joomly (kromě složky installation)
  • Přihlaste se do administrace. Zkontrolujte a opravte databázi a zkuste online aktualizaci, nebo dříve popisovanou aktualizaci na verzi 3.9.19.
  • Aktualizujte nebo znova nainstalujte češtinu Joomla (Jazyky).
  • Aktualizujte všechna rozšíření.
  • Nainstalujte nové verze překladů pro všechna rozšíření.

u databáze mi to hází tuto hlášku

U databáze je tlačítko 'Opravit', tím tu chybu napravíte, ale to vyřeší jen část problémů. Pravděpodobně jsou poškozené soubory, je třeba provést předchozí.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum