Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vlastní obsah po přihlášení

06. bře 2020 21:39 #141880
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
250 modulů je pořád míň než 250 článků + 250 položek menu.

vytvořit dynamický modul, který by uživatelům přiřazoval články by nebyl problém, akorád, že těch 250 článků by stejně někdo musel vytvořit

a ostatně proč Rudolfe na každýho reaguješ tak útočně a ironicky?
Ty jsi pán zeměkoule?

07. bře 2020 12:45 #141881
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Reaguji tak, aby druhý uvažoval o tom co napíše a zamyslel se.

Jestli to vypadá útočně a ironicky - možná ano, nad tím jsem nepřemýšlel. Důležité pro mě je, aby se našla nejvhodnější varianta a ne jen ta, kterou dotyčný navrhovatel umí nebo si myslí že umí.

Za mě moduly jsou špatné. Z hlediska zákazníka se v nich v administraci nedá pořádně vyznat - na rozdíl od článků, které mohu umístit do kategorie, v případě použití form2content nebo jiného formluářového programu je mohu dokonce filtrovat podle typu článku.
Pokud by to šlo, tak bych se jim raději vyhnul a použil ty články.

A nad položkou menu bych se zamyslel, zda nejde naprogramovat odkaz na článek, který například bude vytvořen uživatelem co se přihlašuje (nastavím v administraci sám) == mohu porovnat ID přihlášeného usera s ID usera autora.
Pak bych mohl mít jen jedno menu na všechny články == něco jako Vaše objednávky.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

10. bře 2020 01:05 #141889
Odpověď od Cony
Moderátor

Rudolf napsal: ...aby druhý uvažoval o tom co napíše a zamyslel se. ... možná ano, nad tím jsem nepřemýšlel...

:)

Jinak k tématu, a co použít vlastní pole uživatele, a požadovaný obsah pak zobrazit na stránce můj profil, případně si jej v šabloně upravit k obrazu svému?
Poděkovali: Ernst

10. bře 2020 13:48 #141895
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
To asi záleží na rozsahu obsahu.

My to používali na kartu zákazníka s měsíčními lékařskými výsledky v tabulkách == tam se toto asi hodit nebude

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum