Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nemůžu do administrace

02. dub 2019 09:09 #139679
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Už to tady někdo psal a mě se to stalo u jednoho zákazníka také.

Po nainstalování cookie modulu se v administraci změnila cesta ke cookie (tu změnil prohlížeč chrome automatickým doplňováním) a následně v safari jsem se nemohl do administrace přihlásit (chyba stejná jako píšete).

Prověřte zda v nastavení joomla nemáte vloženou v cookie cestu (klientka tam měla svoje uživatelské jméno).

Po vymazání vše začalo fungovat.

Třeba je to i Váš případ.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

02. dub 2019 11:48 #139683
Odpověď od Cony
Moderátor
Psal jsem já, a dokonce to nebylo ani závislé na instalaci Cookie modulu. Prostě se Chrome zbláznil a automatickým doplňováním doplnil uživatelské jméno do cesty pro Cookie. Je potřeba to zkouknout ručně v configuration.php

02. dub 2019 12:06 #139686
Odpověď od Kamila
Začátečník
No tak to mě nenapadlo. Ale dobré vědět pro příště :-)
Nakonec jsme to celé udělala podle Bongova návodu.

Můžu se optat co to bylo za modul na Cookies? Abych věděla jestli je to ten co jsme použila já. Abych se tomu příště vyhnula.

Nebo kdyby měl někdo bezpečné řešení jak vyřešit tu hlášku o Cookies tak by to bylo fajn.

Díky moc :-)

02. dub 2019 12:07 #139687
Odpověď od Kamila
Začátečník
U mě jo :-)
Odvahy bylo dost a dopadlo to dobře :-)

děkuji moc za pomoc :kiss:

02. dub 2019 13:03 #139689
Odpověď od Cony
Moderátor

Kamila napsal: Nebo kdyby měl někdo bezpečné řešení jak vyřešit tu hlášku o Cookies tak by to bylo fajn.

S modulem na Cookies to nesouviselo.

Bezpečné řešení oznámení o Cookies mi přijde žádné řešení. Česká legislativa to nevyžaduje, ePrivacy to zruší, a uživatel to stejně odklikne aniž by cokoliv čet.

02. dub 2019 13:55 #139690
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel

Cony napsal: Bezpečné řešení oznámení o Cookies mi přijde žádné řešení. Česká legislativa to nevyžaduje, ePrivacy to zruší, a uživatel to stejně odklikne aniž by cokoliv čet.

:lol:
uplne bych si tim nebyl jisty

Joomla! pro každého

Powered by Fórum