Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Publikování článků

08. pro 2016 20:06 #129514
Publikování článků od helmut sicher
Začátečník
Opět si dovolím prosbu o radu. Mám tento problém (resp. někdy se povede a někdy ne):

1. nachystám si článek - ten si zveřejním kvůli webové adrese

2. článek opět zneveřejním a nastavím si datum zveřejnění na x a k tomu si nachystám článek na fb a naplánuji ho.

Nicméně někdy se stane, že na fb to vyjde, ale joomla se sekne a článek nezveřejní. - má někdo radu jak to vyřešit, nebo jestli existuje řešení jak zjistit adresu článku bez toho aniž bych jej spustil. Budu rád.

Dělá si to co chce a to mne deptá.

08. pro 2016 22:02 #129515
Odpověď od Bong
Moderátor
1. Adresu si můžete lehce odvodit z ID článku nebo aliasu, podle toho jak URL používáte.

2. Pracně duplicitně datlovat informace na web a zároveň na sociální sítě je zbytečnost. Tento proces lze zautomatizovat. Třeba načítáním RSS kanálu, nebo třeba pomocí nějakého rozšíření pro Joomla.

Co si máme představit pod: "někdy se stane ... joomla se sekne a článek nezveřejní"? Co cache Joomly používáte?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. pro 2016 00:12 #129520
Odpověď od Cony
Moderátor
A máte správně nastavené časové pásmo v globální konfiguraci?

09. pro 2016 23:08 #129538
Odpověď od helmut sicher
Začátečník
1. časové pásmo - to jsem neměl - a fakt mne to nikdy netrklo :-)

2. odvození adresy - to vím (jen lenost - zveřejnit - zkopírovat - zneveřejnit - pro mne rychlejší :-)) )

3. někdy se stane - no že ať si myslím, že vše dělám stejně - asi nedělám. Jednou to jde bez problému a pak se to někde sekne - ale časové pásmo mne nenapadlo.

4. rss kanál atd. - to mne nenapadlo, a nevím jaké jsou možnosti doplňků (projdu si ), ale spíše jde o to, že si v odkazu vč. fotky a popisků vše ještě upravuji. (tak zatím toho není moc - tak to v klidu zvládám a až bude - budu řešit)

Každopádně díky moc za čas a rady.

10. pro 2016 12:41 #129540
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Pokud se na webu (frontend) přihlásíte jako superadmin, tak byste měl vidět i články, které jsou nastavené jako neveřejné.

11. pro 2016 10:54 #129543
Odpověď od helmut sicher
Začátečník
Tak jasně, dělám vše v administraci - a články vidím. to neřeším. Jde o to, že to plánuji na pár dní do předu, a chci aby to dělalo co má a já měl klid, když jsem pryč a nehlídám to :-).

Powered by Fórum