Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nezabezpečené pripojenie

26. srp 2016 16:04 #128127
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník
tam to mám v nastavení vypnuté :-(

26. srp 2016 16:20 #128128
Odpověď od Cony
Moderátor
Plus ve Virtuemart odškrtnout "Povolit SSL pro citlivé oblasti (doporučeno)"
Poděkovali: BellaDaniela

26. srp 2016 16:36 #128129
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník
Tak sa mi zdá že to všetko pomohlo :-) Super :-) Ešte som musela vypnúť šifrovanie Login Form a už mi to nevypísalo.

Super som rada že som si vybrala práve Joomlu nakoľko tu na fóre je super pomoc . Nechcem si dávať robiť niekomu celý eshop nakoľko nemyslím že prerazím ale aspoň sa niečo naučím a možno :-).
Ešte raz ďakujem za pomoc.

17. říj 2016 19:42 #128799
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník
Dobrý deň,
kúpila som si certifikát ssl cez hosting aj ho nainštalovali.
Cez pc funguje všetko ok ale od kedy ho mám tak cez mobil sa nedá dostať na stránku . Treba niečo urobiť keď nainštalovali ten certifikát. Stránka je zatiaľ bez produktov len základ

Moc Ďakujem

18. říj 2016 00:00 #128804
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník

BellaDaniela napsal: Dobrý deň,
kúpila som si certifikát ssl cez hosting aj ho nainštalovali.
Cez pc funguje všetko ok ale od kedy ho mám tak cez mobil sa nedá dostať na stránku . Treba niečo urobiť keď nainštalovali ten certifikát. Stránka je zatiaľ bez produktov len základ

Moc Ďakujem

Vôbec sa neviem dostať na stránku cez iphone vypíše- Safari nedokáže otvoriť stránku pretože sieťové spojenie bolo prerušené.
Skúšala som to cez iphone aj cez chrome a tam vypíše chrome zas : Žiadne internetové pripojenie
Skúšala som to cez dva tel a na rozličných miestach.
Cez HUWAEI sa dá pripojiť i keď sa podľa mňa trochu pomaly ale ide to .

18. říj 2016 00:35 #128805
Odpověď od Cony
Moderátor
A jaká je adresa?

Powered by Fórum