Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nezabezpečené pripojenie

18. říj 2016 01:05 #128806
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník
Citystorm.eu

18. říj 2016 13:39 #128814
Odpověď od Cony
Moderátor
Android + Chrome - web se mi zobrazí, Windows Phone + IE to hlásí chybu DNS nebo chybu serveru. Zvláštní. Nemáte nějakou komponentu na mobilní šablonu, nebo nějaký firewall (Admin tools apod.)? Zkuste na chvíli vypnout htaccess a zobrazit nejlépe nějaký html soubor (třeba /media/index.html).
Poděkovali: BellaDaniela

19. říj 2016 12:13 #128832
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník
Už to ide na hostingu to vyriešili .Prekopírovali má na iný server . Večer prekopírujem odpoved z hostingu

19. říj 2016 22:51 #128849
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník
Skusali sme zistit kde je problem a vypada ze sa jedna o nekompatibilitu medzi apachom resp jeho SSL castou a Safari prehliadacom. Jedinu cestu vidime v prekopirovani Vasho hostingu na iny server ktory nam fungoval. Navrhujem prekopirovanie v noci pripadne po prekopirovani si mozte web odskusat a vyjadrit nasledne svoj suhlas/nesuhlas s presunom. Na tom druhom serveri taketo problemy podla mojich informacii neboli a pravdepodobne sa jedna specialne ssl sifrovanie ktore robi problemy

19. říj 2016 22:57 #128850
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník
To už nie je možné :-( znovu problém.
Cez PC sa mi zdá že všetko funguje v poriadku, ale cez tel. mám problém a to taky keď sa prihlásim a dám do košíku tovar tak ma vlastne odhlási a v košíku nemám nič. Neviem zdá sa mi ako keby mi otvorilo úplne novú stránku s košíkom kde nie je nik prihlásený :-( Neviem či to môže súvisieť s hostingom alebo nie.Prosím poraďte my nejaký postup

19. říj 2016 23:10 #128851
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník
Teraz som skúsila, že keď v nastavení virtuemart nedám fajku na / Zobraziť popup okno nad 'Pridať do košíka /
tak to aj cez tel.funguje akurát ma to hneď hodí do košíka .

Powered by Fórum