Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

úpravy css komponenty a jejich vkládání do šablony

10. lis 2015 21:10 #124483
Odpověď od Cony
Moderátor
Ono záleží jak moc chcete styly měnit, je-li to pár změn, tak proč ne v CSS šablony. Navíc tím získáte při případné aktualizaci rozšíření zpětnou kompatibilitu, pokud třeba přibudou v CSS nějaké nové definice.

11. lis 2015 07:14 #124489
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Je fakt, že když se mi daný css soubor komponenty nepodaří do složek šablony dostat, tak to vpisuju do šablony a právě pro konflikt tříd se snažím vkládat i identifikátory. Většinou to jde.

Dobrá, import jak jsem navrhoval je asi blbost. Lepší asi bude pokračovat ve vkládání změn přímo do šablony a mít prostě vše v jednom souboru.

Co se týče toho pluginu, tak jsem o něčem podobném uvažoval už dávno. ale napadlo mě jeho aplikování pouze na moduly, kde bych v každém modulu mohl dopisovat vlastní css styly, které by se týkaly čistě jeho. Některé moduly už tuto funkci mají v základu (aspoň z toho málo co používám já).

Powered by Fórum