Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úvodní vzhled stránky

26. bře 2015 22:31 #121145
Odpověď od Sára
Uživatel
E-shop jsem si vybrala Ručně vyrobené dřevoobráběcí nástroje, kde se nechávám inspirovat kamarádem, který dané výrobky vyrábí. E-shop mohu ukázat, ale není tam nic, je tam pouze to, oč jsem se pokoušela, ale bohužel se nevedlo. Mám představu, ale vůbec to nesouhlasí s tímto: eop002.malestranky.cz/

27. bře 2015 13:38 #121152
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
No vybrala ste si pekne :) , ale to nie je odpoveď na Bongovu otázku či máte nainštalovaný nejaký e-shop - viď odkaz Bong.
Chýba tam ešte Phoca Cart . Všetky shop pre joomlu majú slušnú dokumentáciu. Až sa rozhodnete aký shop možno sa pohneme ďalej.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

31. bře 2015 12:50 #121190
Odpověď od Sára
Uživatel
Chci se zeptat, můžete mi poradit ještě, nějak jsem s tím trošku pohnula a něco málo utvořila zde odkaz www.eop002.malestranky.cz , ale bohužel se mi nevede tam dostat ten košík, abych tam mohla jakože "prodávat" své výrobky, stáhlajsem si už asi tři takové nákupní balíčky, abych tam mohla vložit ty výrobky a mohlo se přes to nakupovat.

Stahla jsem např. Phoca Cart nebo Citrus Cart a i po nainstalování to nedokážu vložit, aby se mi to začalo zobrazovat na stránkách.. nevím, kde co udělat, abych to dokázala - např. vložit košík a výrobky apod. nevím, zda-li je to šablonou, kterou jsem si stahla = www.a4joomla.com/joomla-templates/countryside3r-free/ a nebo to jen nemohu najít :/..

Předem děkuji moc za vaše rady.

31. bře 2015 14:14 - 31. bře 2015 15:25 #121191
Odpověď od Bong
Moderátor
Pro začátek si na stránkách vypněte vytváření SEF URL!

Cirtus Cart je vlastně Tienda... Zůstaňte prosím jen u jednoho řešení shopu. Víc pruhů není víc Adidas.
Jak tak koukám, tak hlavní problém bude vaše neznalost Joomly a jejího fungování, instalace rozšíření, práce s rozšířeními, moduly pluginy a vytváření položek menu...

Ve zkratce:

1. stáhněte si instalaci komponenty a modulů Phoca Cart, případně balíček s demodaty. Dále češtinu pro Phoca Cart.

www.phoca.cz/download/category/100-phoca-cart-component
www.phoca.cz/download/category/101-phoca-cart-cart-module
www.phoca.cz/download/category/102-phoca-cart-currency-module
www.phoca.cz/download/category/103-phoca-cart-compare-module
www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/131-phoca-cart

2. nainstalujte balíčky češtiny, komponenty a modulů Phoca Cart, případně nakonec balíček s demodaty.

3. vytvořte si nové položky menu pro shop Phoca Cart (Seznam kategorií, Porovnávání produktů, Pokladna, Seznam objednávek, Stahování produktů, Uživatelský účet), dále si vytvořte moduly Phoca Cart (Phoca Cart Cart Module, Phoca Cart Currency Module, Phoca Cart Compare Module), přiřaďte je pozicím vaší šablony a zveřejněnte, musí vám vzniknout prostředí pro uživatele - nakupující: www.phoca.cz/phocacartdemo/

4. podívejte se do administrace shopu do Komponenty - Phoca Cart, tam máte vše okolo shopu na jedné hromadě. Tam vytváříte kategorie, položky produktů, vyřizujete objednávky.

5. když něco nevíte podívejte se do dokumentace k rozšíření

Pozn.: tučně zvýrazněné platí pro všechny shopy na světě.

Pozn2.: články se pro komponentu shopu nepoužívají! Výjimkou je J2Store, ale to už bysme se nikam nedostali.
Nazývejte věci pravými jmény v obchodě kde říkají nožům kudla nikdo nenakupuje. Texty typu blá blá vám taky nepomohou. Budete se muset vracet a opravovat. Fotky nahrávejte jako obrázky k produktům a necpěte je do popisu, tam má být informace...
Seznamte se se základy práce s Joomlou bez toho nic moc neuděláte, přeci není tak těžké zobrazit i to málo co jste tam udělala:

www.eop002.malestranky.cz/index.php?opti...cart&view=categories
www.eop002.malestranky.cz/index.php?opti...cart&view=comparison
www.eop002.malestranky.cz/index.php?opti...cacart&view=checkout
www.eop002.malestranky.cz/index.php?opti...hocacart&view=orders
www.eop002.malestranky.cz/index.php?opti...cacart&view=download
www.eop002.malestranky.cz/index.php?opti...ocacart&view=account

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

31. bře 2015 15:54 #121194
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Vyčerpávajúca odpoveď :woohoo:

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

31. bře 2015 21:53 #121197
Odpověď od Sára
Uživatel
Děkuji moc za rady a chtěla bych se ještě zeptat, jak se vkládají Všeobecné obchodní podmínky?

Powered by Fórum