Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JoomlaCode bude ukončen

08. úno 2015 23:26 #120096
Odpověď od Cony
Moderátor
[quote="hrackar" post=120091, že když nedělám většinu věcí široce přístupnou, že nevím co to obnáší nebo si to představit to jen pro detail ,-)[/quote]
Tím jsem Vás nechtěl samozřejmě jakkoliv dehonestovat, prostě jsem se jen snažil naznačit důvod proč hledat hostované řešení.

Vlastní řešení určitě má smysl, ale spíše pro komerční projekty, kde to vývojáře živí, má tedy jak podnět tak zdroje.

A ad použití pagekit - no přijde mi to trochu jako by prodejce mercedesů přijel za klientem v BMW :-))

09. úno 2015 01:43 #120097
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Cony

To že Mambo, potažmo dnes Joomla používám již mnoho let mi nijak osobně nevadí nebo neubírá na neustálé tendenci hledat něco nového. SIce se mi Vaše poslední věta s mercedes vs bmw líbí, ale nejsem zase typická konzerva :)

Rád zkouším nové a osobně do budoucna chci realizovat projekty jak na Joomla tak na Pagekit z vlastních důvodů neboť mě tento systém příjemně překvapil, ale nebudu na Joomla! diskuzi řešit jiný CMS ten sem nepatří ,-)

Každopádně máte pravdu, že pro komerční projekty je to ideální a v mém připadě dost o tom uvažuji neboť ve finále 70% rozšíření je u mne na míru a zbylích 30% jsou licencovaný hotovky u kterých se mi to kapacitně vyplatí.

Každopádně pro mne je Github apod služby jsou zbytečně robustní. Preferuji udělej si sám a podle sebe. Každopádně co člověk to názor a hlavně co podmínky to jiné nároky a to je dobře :)

09. úno 2015 21:12 #120104
Odpověď od H13
Admin

Každopádně pro mne je Github apod služby jsou zbytečně robustní. Preferuji udělej si sám a podle sebe.


Ano, to by byl ideál, bohužel pokud je objem stahování větší, pak se to prostě musí řešit extérně.

Jak jsem psal, mě by třeba vyhovoval nejvíc Google Drive, jenže ten má limity, takže nakonec pravděpodobně skončím s GitHub, který mi vůbec nevyhovuje (struktura vydání, jeho správa) a bude to takový kočkopes, ale lepší řešení asi nenajdu :-(

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

11. úno 2015 16:17 #120142
Odpověď od Cony
Moderátor
Tak z JED mi přišel následující email

Hello,

You are receiving this notice because you have an extension listed on The Joomla Extensions Directory (JED) that is being distributed from JoomlaCode.org.

On January 30th, the PLT announced the upcoming closure of JoomlaCode.org due to spam and software issues.

Currently one or more of your extensions are being distributed from JoomlaCode and will need to be moved to an alternative distribution platform. There are a number of free alternatives that you can use. We recommend one of the following:

BitBucket
GitHub
SourceForge
Google Drive

There are a number of other alternatives that fall in-line with our guidelines . Currently the JED is using Bitbucket to manage the JED code and we've been extremly happy with it.

Once you have moved your projects to an alternative distribution platform please update the links in your JED listing.

If you need help migrating to a new location please feel free to ask for help on the Joomla Development mailing list or the Joomla Forum .

Any listings that still have links to JoomlaCode.org after May 1, 2015 will be unpublished.

Best Regards,
The Joomla Extensions Directory Team

Powered by Fórum