Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nainstalovana sablona je prázdná

09. bře 2014 21:17 #114915
Odpověď od kabelac
Návštěvník
díky za info, ale bude to v něčem jiným. Nemám tam ani hlavní vodorovné menu, prostě nic.

09. bře 2014 21:34 #114916
Odpověď od Daniel Dubaj
Začátečník
No menu si treba v správcovi menu vytvoriť predsa :)

Treba pozrieť nejaké tutorialy ako začať s joomlou, alebo nejaké články, ktoré vyprodukovala miestna komunita napr. tu, kde je mnoho užitočných odkazov

www.bongovo.cz/joomla/7-zacatky-s-cms-joomla

Dart Club Žilina ... stránky o Žilinských šípkach

09. bře 2014 21:45 #114917
Odpověď od kabelac
Návštěvník
To ano, ale já jsem byl zvyklý, že pokud jsem nahrál šablonu tak tam byli i data. Vlastně jsem je jen modifikoval a povypínal jsem co jsem nechtěl.

Nicméně zde fotky ze slideshow vidím přes FTP. Ale i tak díky. Navíc, ona mi tato šablona už jednou na jiné adrese jela.
L.

09. bře 2014 21:45 #114918
Odpověď od kabelac
Návštěvník
ty fotky tam vidím

10. bře 2014 10:10 #114924
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Panove kdyz nahrajete POUZE sablonu necekejte, ze vase stranka bude jako demo. K tomu developeri davaji ke stazeni quickstart balicek (joomla+sablona+moduly). Kdyz nahrajete jen sablonu, musite si to ostatni udelat sami.
Ano mate tam obrazky i nivo slider (slideshow), ale to je vse.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: kabelac

10. bře 2014 10:21 #114925
Odpověď od kabelac
Návštěvník
Díky všem za info.

A ten quickstart balíček se instaluje stejně jako šablona přes správce, nebo ho tam mám "natvrdo" nahrát přes FTP jako doplnění šablony. Ono mi to totiž často píše že chybí nějaký xml xoubor a nenainstaluje se to.

Powered by Fórum