Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Problém s instalací češtiny

06. dub 2014 11:58 #115360
Odpověď od Arnee
Začátečník
Tak CZ se mi podařilo zdárně nainstalovat, měl jsem chybné cesty v configuration.php, aktuálně to mám takto:

public $log_path = '/logs';
public $tmp_path = '/tmp';

a češtinu jsem protlačil, nicméně stále nerozumím tomu, proč mi to u složky /logs (složka záznamu) stále ukazuje nelze změnit (Unwritable), vše ostatní mám zapisovatelné. Nenapadlo by nějakou chytrou hlavu něco? :huh:

Díky

06. dub 2014 12:44 #115363
Odpověď od Bong
Moderátor
Třeba složka logs také vůbec neexistuje, třeba tam máte jen složku log. Zkontrolujte to.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. dub 2014 15:10 #115371
Odpověď od Arnee
Začátečník
Kontrolu jsem provedl a je tam opravdu složka logs, takže tady tomu opravdu nerozumím... :(

07. dub 2014 09:31 #115378
Odpověď od Cony
Moderátor
Ty cesty mají být absolutní, tedy např. /var/www/mojestranky.cz/logs nebo jak to máte na svém serveru (hostingu) nastaveno. Takto se je snažíte směřovat do kořenové složky serveru /logs kam asi opravdu přístup nemáte.

07. dub 2014 10:26 #115385
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Hodte si tenhle soubor path.php do rootu, do adresniho radku prohlizece zadejte vasedomena.cz/path.php a cestu vam to ukaze. tu pak dejte do config souboru.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

13. úno 2015 16:44 #120173
Odpověď od Matej Balla
Uživatel
COMMUNITY BUILDER/ PLUGIN MANAGEMENT/ INSTALL PLUGIN/ nainštalujem balík pekne sa zobrazí prasa, ale čeština nikde.....?

Čo robím špatne? Vopred ďakujem za rady....

Powered by Fórum