Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

soubory ke kontaktum

01. úno 2015 19:46 #119949
soubory ke kontaktum od Šandy
Uživatel
Zdravim.
Mel bych dotaz na nejakou komponentu, nebo modul na spravu kontaktu. Dulezite je, ze potrebuju, aly kdyz si prihlaseny uzivatel vleze na upravu sveho profilu, mohl krome zmeny svych udaju taky nahrat urcite soubory(brazky, pdf)
Mohlo by to vypadat nejak takhle :
Přílohy:

01. úno 2015 20:07 #119951
Odpověď od Šandy
Uživatel
urcite mi to bude stacit, pokud to v CB funguje, mam ho nainstalovany, ale tuto volbu sem tam zatim nenasel. Je potreba to nekde v nastaveni aktivovat, nebo vyvolat nejakym modulem?

01. úno 2015 22:42 - 01. úno 2015 22:51 #119966
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Kterou volbu jste nenašel?

Je to normální komponenta a moduly

Musíte si mezi pole přidat třeba "kontrakt" a dát mu typ "file"
Poděkovali: Šandy

02. úno 2015 07:18 #119971
Odpověď od Šandy
Uživatel
aha, super, dekuji za nakopnuti, uz sem to nasel. Nemohl sem to najit, protoze i kdyz sem si nainstaloval tu bongovu cestinu, mam v CZ jen tu nabidku kdyz si najedu nad komponenty a community builder - tak ta je v CZ a odśtatni se mi nejak neprelozilo, ale neva, ted uz si s tim poradim.

Děkuji moc

02. úno 2015 07:29 #119972
Odpověď od Bong
Moderátor

Šandy napsal: ...mam v CZ jen tu nabidku kdyz si najedu nad komponenty... a odśtatni se mi nejak neprelozilo, ale neva, ted uz si s tim poradim.Děkuji moc


Už jsem to psal a asi to budu muset dát i přímo k popisu překladu, ale čeština pro Community Builder verze 2.0.2 a vyšší se skládá se ze dvou balíčků:
Pluginu pro CB plg-cs-CZ.com_comprofiler_j3x.zip (instalujte přímo v CB) a Community Builder menu cs-CZ.com_comprofiler_j30.zip (instalujte ve Správci rozšíření Joomla!).

Připomínám, že překlad nelze použít na starší verze CB! Změn je hromada. Také překlad není úplně kompletní (není momentálně čas a týká se to části bublinové nápovědy), nicméně použitelný. Jakékoli připomínky na můj email nebo na fórum www.bongovo.cz

Vše najdete na www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/122-community-builder

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Šandy

Powered by Fórum