Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

zobrazení na mobilu

29. pro 2019 18:29 #141396
Odpověď od jarsmid
Začátečník
Ano, nedávno jsem se na ten t3 díval. Někdo zde v diskusi kdysi vyjádřil názor, že nejlepší framework je žádný framework. nechci se pouštět do polemik. Dívám se na věc ze svého praktického pohledu, to jest když něco hledám na internetu tak mě spíše rozčiluje rolování po obrázcích a heslech (jak jsme úžasní a pod.). Vyhovuje mi jednoduchost bez zbytečností (ale to kde najít?). Rada: udělej si to od základu sám - na to ale bohužel tak aby to bylo na úrovni dost dobře nestačím. a tak se plácám v kompromisech. naštěstí až mě to přestane bavit, tak to pustím k ledu (věk mi budíž omluvou). A tak tedy občas zatím možná zneužiju toto fórum a ochotné lidi.
Děkuji Rudolfe - ať se Vám daří.

29. pro 2019 21:58 - 29. pro 2019 22:00 #141402
Odpověď od Bong
Moderátor
Pustit se při vytváření webu rovnou do úprav šablony, když nemáte potřebné znalosti není vhodné. Ono to není jen něco poupravit. Je to i znalostech chování uživatelů na webu, pravidlech kde co má být, vzhled, barevnost,...

Jestli řešíte jen vlastní web a nebude se tím dále v praxi zabývat, je nejlepší buď šablonu vzhledu svěřit někomu, kdo se tím zabývá, nebo si najít na webu šablonu vzhledu, která vám vyhovuje a naistalovat si tuto.

Šablony z českých luhů a hájů zdarma bez frameworku najdete třeba na www.phoca.cz nebo třeba www.linelab.org , kde si buď stáhnete hotové nebo upravíte či vytvoříte novou přímo v online editoru.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum