Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Rsform - automatická registrace uživatele do Joomla

13. kvě 2021 16:13 #144343
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Tak to jste si nepřečetl dokumentaci, tam to je jak automaticky napojit na registraci v joomla.
Proč?

www.rsjoomla.com/support/documentation/r...stration-plugin.html

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

13. kvě 2021 16:16 #144344
Odpověď od Rich Bee
Začátečník
Tu jsem si přečetl a jak jsem popisoval výše. Toto umožní udělat registraci pro uživatele speciálním formulářem RSform. Mně jde o to, že mám nějaký formulář (jméno, mail atd.) a na konci mám tlačítko SUBMIT. A já bych chtěl aby se mi rovnou vytvořil uživatel. Když jsem zkoušel použít prvky z toho registračního formuláře, tak tam cesta nevedla.

13. kvě 2021 17:08 #144345
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

mám nějaký formulář (jméno, mail atd.) a na konci mám tlačítko SUBMIT

udělat registraci pro uživatele speciálním formulářem RSform


Žádný speciální formulář
Pořád jen jeden formulář z RSForm, jen je třeba namapovat pole
Takže využijte ten co máte a namapujte pole na pole v Joomla a zapněte plugin a nastavte.

Není třeba vytvářet nový speciální formulář....

Přece mě nechcete donutit abych věnoval 2 hodiny času, udělal funkční formulář a pak Vám napsal postup :)
Nemám bohužel 2 hodiny :( musím udělat 157 úkolů do konce příštího týdne :(

P.S.
To co je ve speciálním formuláři si doprogramujte v php sekci:
- username může být email ve skrytých polích automaticky vyplněný
- potvrzení emailu může být duplicitní email ve skrytých polích automaticky vyplněný
- heslo - generujte automaticky náhodným generátorem a u uživatele nastavte aby musel heslo znovu vyplnit (odešlete jako parametr - snad je to možné)
- potvrzení hesla - duplicitní heslo
- vytvořit uživatele - není třeba

Co nevíte, napíšete dotaz na support jako placený support máte zdarma, pokud máte licenci

Vše jasné a jednoduché :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

13. kvě 2021 17:13 #144346
Odpověď od Rich Bee
Začátečník
No, to je odpověď. Díky moc!!!

13. kvě 2021 17:37 #144347
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Omlouvám se za nesplněná očekávání,

ale moje odpovědi NIKDY neobsahují PHP návod,
jen nasměřují uživatele, aby věděl co má zhruba udělat a zbytek je na něm (studium, testy, zkoušení).

Stejně jako já na tom strávil 20 hodin abych to rozběhal, tak ostatní dostávají ode mne prostor k tomu, aby si mohli najít správnou cestu.
A protože mě nikdo neporadil ani směr, Vy aspoň máte směr kudy správně jít - za tohle bych já před 6 lety líbal někomu ruce.

Klidně si můžete myslet, že máte právo ode mne získat něco jiného, to je v pořádku.
Já si taky mohu myslet, že rozdávám vědomosti správně.

V životě jsem učil mnoho lidí, jak co mají dělat - a nedělal jsem jenom weby, ale 20 let grafiku a výuku na počítače - nikdy nedostali návod, jen směr - o to více se naučili a zapamatovali si to.
Takhle nás to učili na vysoké škole, a musím říct, že nejvíce se mi líbila v tomto směru matematika, deskriptiva, kreslení a programování.
Člověk dostal naťuknutí a zbytek byl na něm.
Klikací roboty nemám rád ani jako spolupracovníky. Hlavně programátoři musí mít samostatné myšlení a automatické hledání souvislostí.

Díky :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

13. kvě 2021 18:08 #144348
Odpověď od Rich Bee
Začátečník
To jsme si asi nerozuměli. Já to myslím zcela vážně, že je to super odpověď a opravdu upřímně děkuji. Nejsem programátor, ale tak, jak jste mě navedl je pro mě dostačující. Ještě jednou díky moc.

Powered by Fórum