Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

JoomSport - tenisové turnaje

15. kvě 2020 19:25 #142391
Odpověď od Honza85
Začátečník
Zajímalo by jestli je rozumný dát přístup na webove stránky, když mi ta specnost (zahraniční) nabízí, že mi naistaluji na můj web ten joomsport? Jaký máte na to názor?

15. kvě 2020 22:50 #142399
Odpověď od Bong
Moderátor
Instalace bude stejně "složitá", jako u jiného rozšíření. Prostě nainstalujete komponentu, moduly pluginy standardním způsobem.

Vzhledem k tomu, že JoomSport Pro je docela drahá záležitost a úkolem autorů je vydělávat, bych se vůbec nebál poskytnout přístup a využít jejich služby.

Stačí pokud jim vytvoříte speciální Superadmin účet, který po instalaci smažete, nebo jen zakážete (pro případné další využití při podpoře).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. kvě 2020 23:00 - 15. kvě 2020 23:01 #142401
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

když mi ta specnost (zahraniční) nabízí,


Nenabízí. Je to podmínka při pravidelných splátkách.
Když to zaplatíte naráz, tak to není součástí - joomsport.com/web-shop/joomsport-for-joomla.html

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

17. kvě 2020 12:14 #142412
Odpověď od Honza85
Začátečník
Tahle stránka využívá joomsport?

17. kvě 2020 13:26 #142413
Odpověď od Honza85
Začátečník
www.attour.cz tahle stránka je dělaná cez joomsport?

18. kvě 2020 09:18 #142417
Odpověď od Honza85
Začátečník
Dobrý den, chci se ještě jednou ujistit jestli dělám správné rozhodnutí. Chci dát na svůj web www.kamosi-sportliga.sk program joomsport. joomsport.com/product-features.html Nemám moc zkušeností s prací na webu.. Dělám si tam nějaké články a přidávám fotky... www.kamosi-sportliga.sk/presov Když dám přístup k webu společnosti která prodává joomsport a ona mi to tam nainstaluje dokážu potom sám pracovat a dělat turnaje a ligy? Jak by jste to řešili vy? Pán co mi dělal web nemá čas... Je tenhle program možné využívat taky na založeném webu?

Powered by Fórum